Apple Watch’un birebir aynısı 30 dolara satışta: Bu kez Hintliler

Genel Kas 14, 2022 Yorum Yok
Hindistan’ın bilinen akıllı saat markası Fire-Boltt, ucuz Apple Watch arayan kullanıcılar için bir model çıkardı: Fire-Boltt Ring Plus

Amazon’da 30 dolara satışta

Fire-Boltt Ring Plus, dışarıdan birinci bakıldığında Apple Watch’a epeyce benziyor; hatta dijital crown tuşuna kadar birebir birebiri ve fiyatı da 30 dolar. Şu anda koyu mavi, kırmızı, beyaz, pembe ve Siyah renk seçenekleriyle Amazon’da satışta.

Fire-Boltt Ring Plus özellikleri ile neler sunuyor?

Hintli Objelerin Yapay Zekası (AIoT) markasının çıkardığı Fire-Boltt Plus akıllı saat, 1.91 inç 240 x 280 çözünürlük sunan ekran ve 48.5mm kasa boyutuna sahip. Kare formda saatin sağ üst tarafında klasik crown tuşu yer alıyor. Dokulu bir kayış ile gelen saat, 5 metreye kadar su geçirmezlik sertifikasına sahip. sıhhat tarafında, kalp atış suratı takibi, SpO2 sensörü, uyku takibi ve döngü izlemenin yanı Dizi hidrasyon ve sedanter uyarısı özelliklerine sahip olan akıllı saat, futbol, basketbol, tenis, tırmanma ve daha fazlasını içeren 100’ün üzerinde spor modu ile geliyor.

Dahili hoparlör ve mikrofona sahip olan Fire-Boltt Plus, Bluetooth aramasını destekliyor ve arama geçmişi, şahıs (rehber) senkronizasyonu ve tuş grubu fonksiyonlarına erişim sunuyor. Eller özgür kullanım için sesli asistan da mevcut. Bildirim ekranı, hava durumu ikazları, kamera ve müzik idaresi üzere kullanışlı fonksiyonlara de sahip. Akıllı saatte oyun oynayanlar için de iki adet oyun mevcut.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir