Microsoft, Windows 11 23H2’yi yayınlamaya hazırlanıyor

Yazılım Şub 13, 2023 Yorum Yok
Microsoft bildiğiniz üzere Windows 10’dan bu yana her Yıl iki Aka güncelleme yayınlıyordu. Yazılım devi Windows 11‘in çıkışı ile Birlikte bu stratejisini yalnızca “bir büyük” özellik güncellemesi içerecek biçimde değiştirdi. Fakat Yıl boyunca işletim sistemi tecrübesini daha da geliştirecek Moment isimli Ufak güncellemeler sunulmaya devam edecek.

Microsoft’un 2023 yılında yayınlayacağı Aka güncelleme 23H2 olacak. Windows 11 sürüm 23H2 ile ilgili birinci referans Twitter kullanıcısı XenoPanther tarafından tespit edildi. Şirket bu sürüm üzerindeki çalışmalara başlamış görünüyor. Yakında Windows Insider yapılarında bu sürümle ilgili birtakım iyileştirmeler görmemiz sürpriz olmayacak.

Windows 11 23H2 ne Vakit çıkacak?

Microsoft’un kendisinin de belirttiği üzere Aka Windows 11 güncellemeleri çoklukla yılın ikinci yarısında yayınlanıyor. Dolayısı ile 23H2 sürümünün Eylül yahut Ekim ayı içerisinde kullanıma sunulmasını bekleyebiliriz. Çıkış tarihi yaklaştıkça yeni özellik güncellemesi hakkında daha Çok detay öğrenme bahtına sahip olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir