Immortals of Aveum çıkış tarihi açıklandı: FPS dünyasına yeni bir soluk geliyor

Yazılım Nis 23, 2023 Yorum Yok
EA Originals tarafından desteklenen ve Ascendant Studios tarafından geliştirilen nitelendirdiği Immortals of Aveum, hem sanatsal açıdan hem de oynanış formuyla FPS dünyasına yeni bir Nefes getirmeye hazırlanıyor. Birinci Sefer geçtiğimiz Yıl The Game Awards’ta duyurulan oyunun kısa bir mühlet Evvel çıkış tarihi ve merak edilen ayrıntıları paylaşıldı.

Immortals of Aveum çıkış tarihi

Immortals of Aveum, 20 Temmuz 2023’te PlayStation 5, Xbox Series X ve S ve PC için EA App, Steam ve Epic Games Store üzerinden piyasaya çıkacak. Immortals of Aveum fiyatı Steam ve Epic Store’da 999 TL, PS ve Xbox tarafındaysa 1400 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu ortada bu iki platformda EA Play ile yüzde 10 indirim almak da mümkün.

Immortals of Aveum, sadece Biricik oyunculu ve birinci Şahıs nişancı oyunu üzere oynanacak fakat geleneksel silahlar yerine ateş gücümüzü büyüler oluşturacak. Immortals of Aveum doğal olarak fantastik bir cihanda geçiyor ve FPS geleneklerine Saha okuyan süratli tempolu aksiyon ve büyü tabanlı Cenk ile içgüdüsel, sinematik, hikaye odaklı bir senaryo vaat ediyor.

Immortals of Aveum hikayesi

Immortals of Aveum’un konusu büsbütün anne Ira Jak’ın etrafında inşa ediliyor olacak. Jak, Seren’de büyüyen güçsüz ve Fakir birisi fakat hayatının ilerleyen devirlerinde büyü yeteneklerinin olduğunu keşfediyor. Unforeseen olarak tanımlanan bu Hadise sonrasında Jak, Ölümsüzler Tarikatı‘na katılmak üzere işe alınır ve isteksizce insanoğlunun büyünün denetimi için verdiği bitmek bilmeyen bir savaşın içinde kendisini bulur.

Immortals of Aveum’da üç biçimde büyü kullanılabiliyor ve bunların farklı kombinasyonları oyunculara sunuluyor: Kaos (kırmızı), Kuvvet (mavi), Hayat (yeşil). Jak olarak bütün bunların hepsini kullanma üzere Özel ve nihayet derece nadir bir yeteneğe sahibiz. Açıklananlara nazaran oyunda 25’ten Çok büyü ve 80’den Çok Yetenek olacak. Münasebetiyle Yetenek ağacında gidilecek yol oynanış şeklini da belirleyecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir