Hunt Showdown AMD FSR 2.1, DirectStorage ve HDR desteğine kavuşuyor

Yazılım Mar 14, 2023 Yorum Yok
Oyun dünyasında gücünü kaybeden Crytek, geçtiğimiz yıllarda yayınladığı Hunt: Showdown ile dikkatleri tekrar üzerine çekmeyi başarmıştı. CryEngine’in harika görselleri ile dikkat çeken imal, 4 Yıl sonra birinci Defa oyun motoru güncellemesine kavuşacak.

CryEngine 5.11 ile FSR 2.1 ve DirectStorage dayanağı gelecek

Hunt Showdown üretiminin genel Müdürü David Fifield, oyunun geleceği hakkında konuştu. Yapılan açıklamaya nazaran oyun, 4 yılın akabinde oyun motoru güncellemesi alacak ve CryEngine sürümü 5.6’dan 5.11’e yükseltilecek. Yeni jenerasyon konsollarda görsel tecrübesi güçlendirecek bu güncelleme, PC oyuncuları için de Kıymetli yenilikler barındıracak.

Fifield’a nazaran CryEngine 5.11 ile Hunt: Showdown; HDR, AMD FSR 2.1, DirectStorage ve DirectX12 desteğine kavuşacak. DirectStorage ile oyun, yükleme müddetlerinde Önemli geliştirmelere sahip olacak. Ayrıyeten bu vakte kadar DLSS üzere teknolojileri desteklemeyen oyun, FSR 2.1 ile Önemli performans artışlarını Muhtemel kılacak. Fifield’ın açıklamalarına nazaran üretim, 2023’ün sonrasında da desteklenmeye devam edecek. Görünüşe nazaran Showdown, Rainbow Six: Siege üzere jenerasyonlar ortası desteklenen bir üretim olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir