Harry Potter Quidditch Champions oynanış videosu sızdı: Harika görünüyor!

Yazılım May 21, 2023 Yorum Yok
Warner Bros. Games, Harry Potter Quidditch Champions‘ı duyurduğunda, kozmosa hayran olan pek Fazla şahıs şaşırmıştı. Çünkü Avalanche Software tarafından yapılan oyunun muazzam başarısı göz önüne alındığında, Hogwarts Legacy’ye fiyatlı bir DLC olarak bir Quidditch modunun ekleneceğine dair yaygın bir görüş vardı. Fakat 1,3 milyar doların üzerinde gelir elde eden Hogwarts Legacy ile Quidditch Champions büsbütün ayrık iki oyun olarak karşımıza çıkış yapacak. Ve artık ise Harry Potter Quidditch Champions’ın merakla beklenen oynanış videosu ortaya çıktı. 

Quidditch Champions oynanışsı sızdı

Unbroken Studios tarafından geliştirilen Harry Potter Quidditch Champions için halihazırda sonlu kapalı beta testleri gerçekleştiriliyor. Bu kapalı beta testlerine ilişkin birkaç görüntü Reddit’te bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Çabucak aşağıdaki videoda oynanış ve Ira özelleştirme üzere özellikler görülebiliyor. Sızan görüntü içeriğinin kaldırılma ihtimali olduğundan yazma içerisindeki ekran manzaralarını de inceleyebilirsiniz.
Ira özelleştirme görüntüsü tartışmasız en Farklı sızıntı. Oyuncular Harry Potter’ın kendisi de iç olmak üzere çeşitli Çehre ön ayarları ortasından seçim yapabiliyor. Birebir vakitte elbette süpürgenin özelleştirilmesi ve gol ve zafer kutlamaları da Yeniden yapılabilecek özelleştirmeler ortasında.

 

Harry Potter Quidditch Champions, oyuncuların kadrodaki rollerini istedikleri Vakit değiştirmelerine müsaade verdiğinden, özelleştirme sistemi her bir rolü görsel olarak benzersiz hissettirecek halde ayarlamalarına İmkan tanıyor. Rollerden bahsetmişken, Temel rollerle alakalı kısa bilgiler şu halde:

Oyun rolleri

Kovalayıcılar, vazifeleri skor yapmaya odaklanmak olan çevik sihirbazlardan oluşuyor (Quaffle topunu Denetim etmek ve kaleye sokmak). Vurucular ise rakiplerini süpürgelerinden düşürmek için kullanılabilen demir bir top olan Bludger ile ayrım yaratmaya çalışıyor. Her ekipte 2’şer Tane bulunan vurucular, rakip oyuncuları bludger ile vurup, Hücum yahut savunma sistemlerini bozarak ekiplerine avantaj kazandırmaya çalışacaklar.
Arayıcı, Altın Snitch’i bulmak ve onu Hasım Arayıcı’dan Evvel yakalamakla misyonlu olduğu için eşsiz bir rol pozisyonunda olacak. Lore’a nazaran Altın Snitch’i yakalamak ekip için 150 puan kıymetindedir, fakat bu oyunda kuralın tıpkı olup olmayacağını şimdi bilmiyoruz. nihayet olarak, tutucular ise üç kale direğini rakiplerin gol atma teşebbüslerinden müdafaaya çalışacak.

Aşağıdaki görüntüden bu vazifeleri daha düzgün bir biçimde anlayabilirsiniz. Bu ortada Harry Potter: Quidditch Champions’ın şimdi resmi bir çıkış tarihi yok lakin bildiğimiz kadarıyla oyun, PC ve konsollarda satışa sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir