GTA 6 için hayran yapımı video paylaşıldı: İşte yeni Vice City

Yazılım Mar 06, 2023 Yorum Yok
Hem oyun severler hem de serinin tutkunları tarafından uzunca bir müddettir beklenen Grand Theft Auto 6’nın (GTA 6) 2025 yılında çıkış yapması bekleniyor.Şimdi konsept oyun görüntüleri ile tanınan TeaserPlay, Unreal Engine 5 ile hazırlanan çarpıcı bir GTA 6 videosu paylaştı.

Hayran üretimi GTA 6 görüntüsü paylaşıldı

Yeni görüntü, GTA 6 için paylaşılan birinci hayran içeriği değil. Fakat 2022 yılında ortaya çıkan sızıntıları bir ortaya getiriyor diyebiliriz. Bilmeyenler için GTA 6’da Jason ve Lucia adında iki karakteri Denetim edeceğimiz söyleniyor. Bu noktada kullanıcılar bir tür “Bonnie & Clyde” tarzı maceraya atılacak. Lakin sızıntılar dışında Rockstar’ın sessizliği devam ediyor.

Teknik yahut konsept demo ise, otomobil kullanan bir bayan karakteri takip ederken Vice City’nin bir bölümünü bizlere gösteriyor. Ortaya çıkan Sonuç ise hayran bırakan cinsten. Çünkü bu usul görüntüler, Rockstar Games’in GTA 6’da neler yapacabileceği konusunda Değerli ipuçları veriyor. Öte yandan bunun sırf teknik bir demo olduğunu ve oynanabilir bir oyundan farklı olduğunu belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir