FPS türünün klasiklerinden GoldenEye 007, 27 Ocak’ta Xbox ve Switch platformlarına geliyor

Yazılım Oca 26, 2023 Yorum Yok
N64 konsolunun en başarılı üretimlerinden olan GoldenEye 007, FPS oyunları klasikleri ortasına girmeyi başardı. Çıkışından 26 Yıl sonra bile hala dikkat çeken oyun, Fazla yakında Nintendo Switch ve Xbox platformları için çıkış yapacak.

GoldenEye 007 Nintendo Switch’te neler sunacak?

27 Ocak tarihinde GoldenEye 007, Nintendo’nun çevrimiçi servisine eklenecek. GoldenEye, Switch Online versiyonunda geniş açılı ekran formatını ve çevrimiçi çoklu oyuncu seçeneğini destekleyecek, böylelikle oyun daha Çağdaş bir çevrimiçi tecrübe sunacak. Umarız Rare, Özgün oyunun rahatsız edici denetimlerini Önemli manada yenilemiştir.

GoldenEye 007 Xbox’ta neler sunacak?

GoldenEye’ın Xbox versiyonu da 27 Ocak’ta çıkış yapacak fakat bu oyun, Nintendo Switch versiyonundan epey farklı olacak. ‘’Recreated’’ versiyon olarak tanımlanan imal; çift analog kol seçeneği, 4K çözünürlük takviyesi ve daha sistemli bir yenileme suratı sunacak. Switch versiyonunun tersine oyun, çevrimiçi çoklu oyucu modlarını desteklemeyecek. Rare Replay koleksiyonuna sahip oyunculara için fiyatsız yayınlanacak olan oyun Xbox Game Pass sistemine de eklenecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir