Far Cry 6 için yeni bir genişleme paketi geliyor: Lost Between Worlds

Yazılım Oca 10, 2023 Yorum Yok
7 Ekim 2021 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Stadia ve Luna için piyasaya sürülen Far Cry 6 birinci günkü tazeliğini koruyor. Oyuncuları nasıl bir sürpriz bekliyor?

 

Far Cry 6: Lost Between Worlds ne Vakit tanıtılacak?

Bu oyunun imalcisi ve dağıtımcısı olan Ubisoft’un Twitter hesabından yayımlanan bir mesaja nazaran 29 Kasım 2022 tarihinde Lost Between Worlds için bir canlı yayın gerçekleştirilecek. İlgili yayının Ubisoft’a ilişkin olan Twitch kanalı üzerinden yapılacağı duyuruldu.

Far Cry 6’ya Fortnite’da vakit geçirenlerin yakından tanıdığı kristaller ve portallar (Rifts) ile ilgili yeni mekaniklerin ekleneceği söylendi. Ayrıca bu genişleme paketinin 11 adet yeni başarımı oyuna iç edeceği belirtildi.

Muvaffakiyetim listesinde bir göz atıldığında oyuncuların gemilerle, portallarla, savunma üniteleriyle ve ekseriyetle suikastçı karakterlerin üstlendiği vazifelerle meşgul olacağı anlaşılıyor.

Zamana karşı yarışın da yer aldığı Lost Between Worlds oyun dünyasıyla ilgilenen şahısları şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Ubisoft’un insanları bu mevzuda Hayal kırıklığına uğratma üzere bir lüksü yok üzere gözüküyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir