Epic Games bu hafta 3 oyun hediye ediyor

Yazılım Oca 14, 2023 Yorum Yok
Yeni Yıl ile Bir arada tekrar haftalık fiyatsız oyun kampanyasına Geri dönen Epic Games mağazası bu sıralarda kataloğu bol tutuyor. Bu hafta toplamda 3 oyunu 19 Aralık tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games mağazasından 3 Armağan oyun

Epic Games mağazasının bu haftaki ikramlarından birisi Gamedec. Anshar Studios tarafından 2 Yıl Evvel geliştirilen Gamedec bir tıkla-ilerle ve rol yapma oyunu. 22. yüzyılın Varşova’sında sanal dünyaların içindeki hataları çözmeye çalışan bir dedektifi oynuyorsunuz.

İkinci oyun Divine Knockout ve Fazla oyunculu bir platform dövüş oyunu. Cinsinin Biricik üçüncü Şahıs platform dövüş oyunu olarak tanımlanan imal kısa müddet Evvel piyasaya sürüldü. Rakipleriniz ile gayret ederek haritanın dışına atmaya çalışıyorsunuz.

Son oyun ise First Class Trouble. Yine Fazla oyunculu olan oyunda ISS Alithea Uzay gemisinin ölümcül hale gelen Yapay zekâsını periyot dışı bırakmak için arkadaşlarınızla Bir arada yahut onlara karşı çaba ediyorsunuz. Birtakım oyuncular insan görünümlü hain robot rolünü oynuyor ve dikkat edilmesi gerekiyor.

Gamedec

Divine Knockout

First Class Trouble

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir