DreamWorks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya’sı Lords Mobile Evreninde!

Yazılım May 08, 2023 Yorum Yok

IGG, Universal Games ve Digital Platforms Amel birliğiyle, DreamWorks’ün Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: gizli Dünya animasyon sinemasının tanınan strateji MMO taşınabilir oyunu Lords Mobile’a geldiğini açıkladı. Bu Amel birliği ile Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: gizli Dünya karakterleri 1 Mayıs’tan Haziran ayının sonuna kadar sonlu bir müddet için Lords Mobile cihanında yer alacak.

Lords Mobile, dünya çapındaki hayranları tarafından Çehre milyondan Çok indirilen ve milyarlarca saat oynanan bir fantezi MMO oyunudur. Oyun kule savunma ögeleri, RPG üslubu çabalar ve öbür oyunculara yahut Yapay zeka düşmanlarına karşı Türlü taktiksel Cenk tarzları içerir.

Bu sonlu müddetli oyun içi aktiflikte hayranlar, cüceler, deniz kızları, kara elfler, steampunk robotlar ve daha ziyadesiyle dolu devasa fantezi dünyasında hakimiyet için yarışırken Viking savaşçıları, Hıçkıdık ve Dişsiz üzere favori karakterler de iç olmak üzere Berk Adası’nın öbür karakterleri olarak oynayabilecekler. Oyuncular ister profesyonel ister oyuna yeni başlamış olsunlar, bu Faaliyet onlara gruplarını kuşanırken, ejderhalarını eğitirken ve gökyüzüne hükmederken asla unutamayacakları bir tecrübe sunacak.

Lansman Görüntüsü:

Etkinlik Detayları:

– Çeşitli aktiflikleri tamamlayarak Ejderha rehber Sayfalarını toplayın ve bunları Hıçkıdık’ı yükseltmek, oyun içi mükafatlar kazanmak ve topraklarınızı geliştirmek için kullanın.

– Berk Adası’nın kahramanlarıyla Birlikte Faaliyet boyunca üs dekorasyonlarının hoşluğunun tadını çıkarın.

– Canavar Avları’ndan Viking Sandıkları toplayın. (Canavar avlarından günde azamî 10 Viking Sandığı)

– Bulmacaları tamamlayarak Dişsiz ve Işığın Öfkesi kale görünümü, Amel birliği tabirleri, Amel birliği avatarları ve yeni eserler üzere oyun içi mükafatlar kazanın.

– Oyun içi Amel birliği sözleri, Amel birliği avatarları, yeni eserler ve Türlü Amel birliği öğelerini satın almak için Berk Sikkeleri toplayın.

Bu Amel birliği ile ilgili bütün ayrıntılara IGG’nin etkinlikler için Özel olarak hazırladığı internet sitesinden de göz atabilirsiniz.

Lords Mobile’ı Google Play Store, App Store  ve Steam üzerinden uygulama içi satın alımlarla fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir