Dead Island 2 bir kez daha ertelendi: 2023’ün ilk yarısında gelecek

Yazılım Kas 19, 2022 Yorum Yok
2014’te harika bir fragman ile duyurulan Dead Island 2, PS4 ve Xbox One kuşağı için heyecan veren bir oyun olmuştu. Lakin oyun, geliştirme sürecinde birçok sorun yaşamıştı ve birkaç Kez stüdyo değiştirmişti. Yıllar boyunca oyun hakkında rastgele bir güncelleme almayan oyuncular, oyunun iptal edildiğini varsaymıştı lakin geçtiğimiz ağustos ayında oyun, yine duyurulmuştu ve çıkış tarihi açıklanmıştı. 3 Şubat 2023’te çıkması planlanan oyun bir Sefer daha ertelendi.

28 Nisan’da çıkış yapacak

Dead Island 2’nin Twitter hesabı üzerinden geliştirici kadro, oyunun bir Sefer daha ertelendiğini duyurdu. Yeni tarih 28 Nisan olarak verildi ve böylelikle geliştiricilere 12 hafta ek müddet verilmiş oldu. Oyun ertelense de geliştirme sürecinin düzgün bir formda ilerlediğini belirten ekip, ek vakti gurur duyacakları bir çıkış için harcayacaklarını belirtti. 

2011’in tanınan oyunu Dead Island’ın devamı olan Dead Island 2, istikbal Yıl PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series ve Epic Games Store için yayınlanacak. Dead Island 2, Amazon Alexa’nın sesli komutlarını destekleyen birinci oyun olacak. Ayrıyeten Dambuster Studios, 6 Aralık’ta oyun için Özel bir canlı yayın açacaklarını duyurdu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir