DC hayranlarına müjde: Filmler, diziler ve oyunlar bağlantılı olacak

Yazılım Oca 10, 2023 Yorum Yok
Marvel Sinematik Evreni’nin tersine DC, sinematik projeleri ile hayli Baş karıştırıcı bir yapıya sahip. Stüdyonun kimi sinemaları Zack Snyder’ın yarattığı kainatta geçerken The Joker ve The Batman üzere kimi sinemalar büsbütün farklı bir cihanda geçiyor. Ayrıyeten stüdyonun faal olarak geliştirdiği birçok sıra hem Sinematik Evren’den hem de öbür dizilerden Müstakil bir cihanda geçiyor. Lakin görünüşe nazaran DC, yeni idaresi altında birbirine bağlı projelere sahip olacak.

James Gunn, DC’nin geleceği hakkında Kıymetli planlara sahip

Warner Bros ve Discovery’nin birleşmesi ile firma, DC idaresinde Önemli değişikliklere gitti. Yeni şirketin CEO’su David Zaslav, firmanın DC altındaki projelerine yaptığı yatırımları Önemli olarak arttırmaya kararlı ve bu noktada şimdiden Değerli kararlar almaya başladı. Bu doğrultuda Zaslav, geçtiğimiz haftalarda DC Studios çatısı altında projeleri birleştirmeye karar verdi bu stüdyonun başına James Gunn ve Peter Safran’ı koydu.

Guardians of the Galaxy serisi, The Suicide Squad sineması ve The Peacemaker dizisi ile çizgi roman hayranlarının en sevdiği direktörlerden olan Gunn, artık DC Studios’un başında olacak ve stüdyonun yaratıcı geliştirmelerinden Mesul olacak. DC Studios’un istikbal planları resmi olarak açıklanmamış olsa da Gunn, Twitter üzerinde kimi hayranların DCU hakkındaki sorularına dikkat çeken karşılıklar verdi.

Filmler, diziler, oyunlar ve animasyonlar temaslı olacak

Kevin Fiege yönetimi altında Marvel, sinemaları ve dizileri için Biricik bir cihan oluşturdu. Marvel Sinematik Evreni’nin bilakis DC, bugüne kadar projelerinde Önemli kopukluklara sahipti lakin James Gunn, DC’nin geleceğinde bunu istemiyor. Gunn’ın verdiği karşılıklara nazaran DC Studios altında geliştirilecek filmler, diziler ve animasyonlar ilişkili olacak. James Gunn, her projenin tıpkı cihanda geçip geçmeyeceği hakkında bir İzah yapmadı lakin görünüşe nazaran stüdyonun istikbal planlarında evrenler bir biçimde birleştirilecek.

Bu açıklamasından birkaç gün sonra Gunn, Öbür bir takipçisinin sorusuna yanıt vererek DC oyunlarının da sinemalara bağlantılı olacağını belirtti. Şayet firmanın bu planı gerçekleşirse DC, Marvel’ın uzun müddettir çekindiği bir hamleyi gerçekleştirmiş olacak. James Gunn ve Peter Safran altında hazırlanan yeni DC’nin geleceği önümüzdeki aylarda kamuoyuna sunulacak. Bakalım hayranlar, Gunn’ın oluşturacağı yeni DC’den şad kalacak mı?

Aktif olan birtakım projeler yeni DC kainatına bağlı değil

DC Studios’un yeni yöneticilerinin seçilmesinin akabinde etkin olarak geliştirilen kimi projeler hakkında birtakım açıklamalar yapıldı. Çizgi romanlar dışında DC markası altında geliştirilen bütün projeler Gunn ve Safran’a bağlı olsa da Joker: Folie a Deux ve The Batman’in devam filmi ortak DC kainatına bağlı olmayacak. Ayrıyeten The Suicide Squad: Kill the Justice League ve Gotham Knights üzere oyunların da yeni kainata bağlı olmayacağına Kesin gözüyle bakılıyor.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir