Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Anakart Driverları
  4. »
  5. Uygun fiyatlı 27 inç 165 Hz 0,5 ms gaming monitör: Acer Nitro XV272S

Uygun fiyatlı 27 inç 165 Hz 0,5 ms gaming monitör: Acer Nitro XV272S

admin admin -
12 0
Acer, 27 inç fiyat/performans odaklı gaming monitör arayanlar için Acer Nitro XV272S modelini müşterilerin beğenesine sunuyor. Nitro XV272S, 0,5 ms düşük reaksiyon mühletine ve 165 hz yenileme suratına sahip.

Acer’ın XV2 serisinde yer Meydan Nitro XV272S akıcı ve canlı oyun tecrübesi sunması için tasarlandı. Düşük gecikme müddeti ve yüksek yenileme suratının yanı Dizi AMD’nin FreeSync Premium teknolojisinin kullanıldığını görüyoruz. Bu sayede ekran kartı ile monitör ortasında kesintisiz irtibat kurularak imajlardaki kırılmalar önleniyor.

IPS ekranlı monitör, DisplayHDR 400 sayesinde güzelleştirilmiş renk doğruluğu vaat ediyor. %99 sRGB renk doğruluğu ve 178°’ye varan izleme açısı özelliklerini görüyoruz.

Aaksiyon, yarış, spor Çeşitli imaj profilleri mevcut. Bu monitörde rakiplerinden farklı olarak bütün uygulamalarınızı, tercih ettiğiniz modda otomatik olarak çalışacak halde özelleştirmek de mümkün. Monitörün ayak tasarımı, masada az kaplayacak biçimde tasarlanmış. Bu sayede alandan tasarruf edebilirsiniz. VESA montajı da destekliyor.

Mat ekran takviyesi sunan Acer ComfyView özelliği ise ekran yansımalarını önlerken, Flickerless teknolojisi ile gözleri Gereksiz yorgunluğa karşı koruyan monitörlerde yer Meydan Low-dimming teknolojisi %15’e kadar daha koyu parlaklık düzeyleri sağlıyor. Bu iki teknoloji sayesinde monitör uzun oyun müddetlerinde gözleri yormuyor. Acer BlueLightShield teknolojisi ise ekrandan yansıyan mavi ışığı ölçüsünü Yalın bir biçimde ayarlayabiliyor. Bu özellik ile Acer Nitro XV272S monitörler ziyanlı titremeleri kaldırarak oyuncuların göz sıhhatine ziyadesiyle Ehemmiyet veriyor. Monitör, üzerindeki iki HDMI 2.0 temas noktası ve DisplayPort 1.2 ile bilgisayarlara basitçe bağlanıyor.

Acer Nitro XV272S, Amazon.com.tr üzerinden 3.799 TL fiyatla satın alınabiliyor. Satın almak için:

Acer Nitro XV272S

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir