Cyberpunk 2077 Phantom Liberty genişleme paketinden detaylar Haziran’da gelecek

Yazılım Mar 31, 2023 Yorum Yok
CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve 2020 yılında CD Projekt tarafından yayınlanan aksiyon-rol yapma türündeki Cyberpunk 2077, yakında Phantom Liberty genişleme paketine kavuşacak. CD Projekt yaptığı açıklamada, bu yaz Cyberpunk 2077 genişlemesi Phantom Liberty hakkında daha Çok bilgi vermeyi planladığını söyledi.

Phantom Liberty için amaç Haziran

Cyberpunk 2077’nin Twitter hesabından atılan bir tweet’te Phantom Liberty genişlemesi hakkında Haziran ayında daha Çok bilgi paylaşılacağı aktarıldı. CD Projekt Red’e nazaran Phantom Liberty, Night City’nin yesyeni bir bölgesinde geçen Cyberpunk 2077 için bir casusluk-gerilim çeşidinde bir DLC olacak.

Phantom Liberty DLC’sinde Ünlü oyuncu Idris Elba, Yeni Amerika Birleşik Devletleri için bir FIA casusu olan Solomon Reed’i canlandıracak. Bu DLC’de tıpkı vakitte Sasha Gray de rol alacak 9.7 Growl FM’de bir radyo DJ’i olan Ash’i seslendirecek. Genişleme paketinde tıpkı vakitte Keanu Reeves‘in canlandırdığı Ira Johnny Silverhand’in yeni bir Ira takımıyla Bir arada Geri dönüşünü de göreceğiz.

CD Projekt Red’in en Aka bütçeli DLC’si

Yatırımcı bağlantıları müdürü Marek Bugdol‘a nazaran Phantom Liberty, bugüne kadarki öteki CD Projekt Red DLC’lerinden daha Aka bir bütçeye sahip olacak. Bu ortada CD Projekt geçtiğimiz Eylül ayında Phantom Liberty’nin Cyberpunk 2077 için planlanan Biricik genişleme olduğunu söylemişti. Bu DLC yayınlandıktan sonra Cyberpunk devam oyunu oyunu “Project Orion”, CD Projekt Red North America stüdyosu tarafından geliştirilmeye başlanacak.

Bu ortada CD Projekt, birinci Defa geçtiğimiz Ekim ayında duyurulanWitcher serisine yeni bir yaklaşım olan ‘Project Sirius’ imaline sil baştan, sıfırdan başlayacak. Mali işler müdürü Piotr Nielubowicz, “Bir şirketten projenin yine değerlendirildiğini duymanın beğenilen olmadığının farkındayım Fakat birebir vakitte, yenilikçi kalabilmek için yeni yollar denerken yürekli olmalı ve Özellikle de tasarım açısından bizim için yeni olan ve ailemizdeki yeni bir stüdyo tarafından geliştirilen bir projede denetimi elimizde tutmalı ve hakikat rotayı izlemeliyiz.” ifadelerini kullandı. Görünüşe nazaran Project Sirius’ta atılan birinci adımlar beğenilmedi ve projede tekrardan çizim tahtasına Geri dönüldü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir