Counter Strike 2 duyuruldu! İşte Source 2, çıkış tarihi ve tüm detaylar

Yazılım Mar 22, 2023 Yorum Yok
Bir müddettir sızıntıları ve söylentileri gelen Counter-Strike 2, Valve tarafından Fazla kısa bir mühlet Evvel ani duyuruldu. Counter-Strike 2, oyun tarihindeki en Aka teknik sıçrama olarak Anlatım edilirken yeni özellikler ve güncellemeler için bir yer misyonu göreceği Anlatım söyleniyor.

Counter-Strike 2 çıkış tarihi ne vakit?

Counter-Strike 2 çıkış tarihi 2023 Yaz periyodunda olacak. Net bir çıkış tarihi yok lakin Counter-Strike 2 için test süreci bugün itibariyle başlıyor. Valve yaptığı açıklamada Counter-Strike 2’nin test sürecine kimi CS:GO oyuncularının katılacağını duyurdu. Bu test mühletince, Counter-Strike 2 herkese sunulmadan Evvel oyunun birtakım özelliklerindeki yanılgı ve sıkıntılar tespit edilip düzeltilecek.

CS:GO oyunu için fiyatsız güncelleme olarak gelecek

Counter-Strike 2, CS:GO oyununa fiyatsız bir güncelleme olarak bu yaz sunulacak. Oyunda kapsamlı ve Temel değişiklikler Laf konusu. Sis bombaları artık etrafıyla etkileşime geçen; ışığa, silah atışlarına ve patlamalara reaksiyon gösteren dinamik hacimsel objelere dönüştürülmüş durumda. Bu durum sis bombasının oynanışa Fazla daha Çok tesir etmesini sağlayacak.

Counter-Strike 2’deki en Kıymetli değişikliğin alt frekans güncellemeleri (sub-tick) olduğunun altını çiziyor Valve. Münasebetiyle artık ekranda gördüğünüz şey birebir o Lahza olan şey olacak. Counter-Strike 2’nin güncellenen alt frekans mimarisi sayesinde sunucular artık bir hareketin başladığı, ateş edildiği yahut el bombasının atıldığı ânı tam olarak bilecek. Sonuç olarak tick rate ne olursa olsun, hareketleriniz ve atışlarınız birebir süratte reaksiyon verecek.

Haritalar güncelleniyor

Counter-Strike 2 ile Birlikte haritalar da elden geçirilecek yahut büsbütün değiştirilecek. Sonuç olarak daha net, parlak ve yeterli haritalar oluşturulmuş olacak. Valve, yine tasarlanan haritalarda Source 2 araçlarından ve imaj sürece özelliklerinde faydalandığını belirtiyor. mesela Çabucak üstte Overpass haritasını görüyorsunuz. Değişim Önemli düzeyde.

Aynı halde efsaneleşmiş Nuke haritası da güncelleniyor. Daha gerçekçi malzeme, ışıklandırma ve yansıma üreten fizik tabanlı imaj sürece sistemi de dâhil olmak üzere yeni Source 2’nin ışıklandırma ayrıntıları yeni Nuke haritasına yedirilmiş.

Dust 2 haritası da Tekrar revize ediliyor. Dust 2 üzere klasik haritalar FPS oyunları oynayan herkes tarafından biliniyor. Hasebiyle değişimin boyutunu görmek için bu tip klasik haritalar ülkü. Valve, bu tip klasik haritaların daha uygun aydınlatma ve oyuncu görünürlüğü ile güncellendiğini lakin Temel olarak birebir kaldığını vurguluyor.

Soruce 2 araçları

Source 2 araçları ve manzara sürece özellikleri; harita oluşturmalarını, Deneyim yapmalarını ve istediklerinde dizaynlarını değiştirebilmelerini kolaylaştırmak için topluluktaki harita yaratıcılarının kullanımına sunulacak. Source 2 Atölye’si Steam’de kapalı test sürecinin ilerleyen periyotlarında eklenecek.

Envanter ve skinler de değişecek

CS:GO envanteriniz ve skinleriniz Counter-Strike 2 güncellemesiyle Birlikte Tekrar sizde olmaya devam edecek. Hiçbir silahınız yahut skininiz kaybolmayacak. ek olarak, Source 2’nin ışıklandırma ve gereç geliştirmeleriyle bunlar görsel olarak daha hoş görünecek. Eski modelleri ve kaplamaları desteklemeye ek olarak bütün stok silahlar da yüksek çözünürlüklü modellerle güncellendi.

Efekt kalitesi artırıldı

Valve, Counter-Strike 2 güncellemesiyle Birlikte CS:GO’nun arayüzüzünden oynanışa kadar bütün görsel efektlerini yeniledi. Source 2’nin aydınlatma ve parçacık sistemleri sayesinde su, patlamalar, ateş, sis, namlu alevleri, mermi izleri, vuruş efektleri üzere görsel tabanlı efektler artık yeni görünüme sahip olacak. nihayet olarak Counter-Strike 2 sesleri fizikî çevreyi daha yeterli yansıtmaları, daha bariz olmaları ve oyun durumunu daha güzel yansıtmaları hedefiyle yine düzenlendi. Hasebiyle “ses kasma” olarak bilinen oyun mekaniği Fazla daha gerçekçi ve gerçek bir hale sokuldu.

İçerik güncelleniyor…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir