Cities: Skylines 2 resmen duyuruldu: İlk günden Game Pass’e gelecek

Yazılım Mar 06, 2023 Yorum Yok
Geliştirici Colossal Order ve yayıncı Paradox Interactive, 2015 imali Cities: Skylines’ın devamı niteliğindeki Cities: Skylines II‘yi duyurdu. Uzunca bir müddettir beklenen oyun, sonunda yeni jenerasyon grafiklerle Bir arada yeni jenerasyona geliyor.

Cities: Skylines 2 nasıl olacak?

Kısa bir müddet Evvel gerçekleştirilen Paradox Announcement Show 2023 kapsamında duyurulan Cities: Skylines 2, “devrimsel” bir dönüş vadediyor ve oyunculara “hayal edebilecekleri her cinsten kenti inşa etme ve mütevazi bir köyden hareketli bir metropole doğru büyümesini takip edebilme” araçları sunuyor.

Oyunun bu vaatlerinin temelinde ne yattığı şimdilik meçhul lakin Paradox, “gezegendeki en Aleni uçlu Belde kurma alanı” olarak isimlendirdiği oyununun, oyuncuların “daha Evvel hiç olmayan bir şekilde canlı şehirler yaratmasına ve sürdürmesine” İmkan tanıyacağını söylüyor.

Bu Gaye doğrultusunda daha Varlıklı inşaat ve özelleştirme seçeneklerinin yanı Dizi daha gerçekçi ulaşım ve iktisat sistemlerinin Cities: Skylines 2’de olacağından Laf ediliyor. Ayrıyeten Colossal Order, Cities: Skylines 2’nin uzun ömürlü olması için gelişmiş modlama yetenekleri sunacaklarını da söylüyor.

Cities: Skylines 2 ne Vakit çıkacak?

Cities: Skylines 2, 2023 yılının sonlarında Xbox Series X/S, PC ve PS5 için çıkış yapacak. Cities: Skylines 2, ilk günden Game Pass’e de gelecek. Oyunun evvelki kuşağa çıkması ise beklenmiyor. Oyunun çıkış görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir