ChatGPT’yi telefonunuzdaki uygulamalarla birlikte kullanmanız mümkün

Yazılım Nis 23, 2023 Yorum Yok
Tanınan Yapay zeka dayanaklı sohbet botu Chat GPT hayatımıza girdiğinden beri sayısız alanda işlerimizi kolaylaştırdı. Lakin birden fazla kullanıcı, ChatGPT’nin telefonlarında da hayatlarını kolaylaştırabileceğini bilmiyor. Birçok uygulamayı destekleyen ChatGPT’yi daha faal kullanabilmenizi sağlayacak adımları sizler için derledik.

Siri yerine ChatGPT kullanın

Eğer iPhone kullanıcısı iseniz Hey Siri yerine Hey GPT demeniz mümkün. Bunun için Evvel Hey GPT uzantısını yüklemelisiniz. Daha sonra uzantıya OpenAI API anahtarınızı girin. Sonrasında Biricik yapmanız gereken uzantıyı anne sayfanıza eklemek ve ne istediğinizi söylemek.

TextGPT ile telefonunuzdan ChatGPT ile mesajlaşın

TextGPT ile kısa ileti yoluyla ChatGPT’yi kullanabilirsiniz. Bunun için TextGPT sayfasına giriş yapmalısınız. Sonrasında ise bildiri atarak sorularınıza karşılıklar alabilir ve metinden fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Shmooz AI ile WhatsApp’ta ChatGPT kullanın

Shmooz AI kullanarak ChatGPT ile direkt WhatsApp üzerinde sohbet edebilirsiniz. Bunun için Shmooz al sitesinden WhatsApp uygulamanıza giriş yapmalısınız.

BuddyGPT ile WhatsApp ve Telegram’da ChatGPT kullanın

Fiyatlı ve fiyatsız seçenekleri olan BuddyGPT’yi kullanarak WhatsApp ve Telegram‘da ChatGPT kullanmanız mümkün. Lakin fiyatsız seçenkte aylık ileti kotasında sınırlamaların bulunmakta olduğunu hatırlatmakta fayda var.

LoopMessage ile ChatGPT ile direkt iMessage üzerinden konuşun

İşletme sahipleri için Yalın iletileşme araçları sunan LoopMessage ile ChatGPT’yi iPhone’unuzda kullanmanız mümkün. Uygulama ile Birlikte bütün iletiler iki taraflı şifrelenir ve SMS olarak ücretlendirilmemekte.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir