GeForce RTX 40 Serisi Excalibur Dizüstü Bilgisayarlar

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok

Oyun tutkunlarının ve performans arayışında olan profesyonel kullanıcılar için geliştirilen Casper Excalibur dizüstü bilgisayarları, artık NVIDIA GeForce RTX™ 40 serisi ekran kartları ile daha da güçlendi. NVIDIA Ada Lovelace mimarisi ile geliştirilen GPU’lar, Yapay zeka dayanaklı DLSS 3 ile performansta dev bir artış sağlarken tam ışın izleme ile de daha gerçekçi sanal dünyalara İmkan tanır. Ayrıyeten Max-Q teknolojileri en yüksek verimlilik için sistem performansını, gücü, pil ömrünü ve akustiği optimize eder.

En nihayet teknolojileri kullanıcılarına sunmaya Hız kesmeden devam eden Casper, Güç ve performansta üst segment arayışında olan kullanıcıların gereksinimini Excalibur G911 dizüstü bilgisayarıyla karşılıyor. NVIDIA RTX™ 40 serisi ekran kartları ve 13. nesil işlemcileriyle yenilenen Excalibur G911, en kuvvetli donanımları, trend dizaynlarla kullanıcılarına sunuyor. Core gamer, mimar, mühendis, yazılımcı ve Talebe üzere farklı kesitlere hitap eden Excalibur G911, 165HZ ekran yenileme suratı ile 500NIT %100 sRGB ekran parlaklık ayrıntılarıyla hem oyunlarda daha gerçekçi imajlar sağlıyor hem de mimarlık, tasarım, grafik üzere alanlarda en Kıymetli muhtaçlık olan ultra net ve en hakikat renkleri veriyor.

NVIDIA RTX™ 40 Serisi Ekran Kartları ile Hızlının Ötesinde

Profesyonel bir dizayncı ile ehil bir oyun tutkununun ortak gereksinimlerini, süratli ve kaliteli bir erkan kartına sahip dizüstü bilgisayar karşılar kuşkusuz. NVIDIA’nın GeForce® RTX™ 40 serisi ekran kartları ile güçlenen Excalibur G911, evvelki kuşağa nazaran 3 kata kadar daha Çok Sıkıntı tasarrufu sunuyor ve Ada mimarisini, NVIDIA DLSS 3’ü ve beşinci jenerasyon Max-Q teknolojilerini birinci Kez dizüstü bilgisayarlara getiriyor.

RTX 40 Serisi Excaliburlar, oyuncular için Cyberpunk 2077 üzere AAA oyunlarında 4 kata kadar performans sunuyor ve üreticiler için, Omniverse ve Blender üzere önde gelen NVIDIA Studio Özel uygulamaları için Aka oranda hızlandırma sunuyor.

NVIDIA Ada Lovelace Mimarisi ile Bir Adım Önde

Oyun ve performans tutkunlarının en Kıymetli ortak noktası, kuvvetli bilgisayarlara “hayır” diyememeleri. Üstün oyun performansı ve içerik oluşturma, profesyonel grafikler, Yapay zeka ve bilgi süreç performansı sunmak için tasarlanan NVIDIA Ada Lovelace Mimarisi ile güçlenen Excalibur G911, bütün oyunlarda en uygunu olmak ve bütün misyonları muvaffakiyetle tamamlamak isteyen kullanıcılar için geliştirildi. NVIDIA, Ada mimarisinde 3B grafikler için bir dönüm noktası olan gerçek vakitli ışın izleme performansını daha da ileri taşıyacak pek Fazla yeniliğe imza attı ve kullanıcıların oyunları en uygun grafik düzeyinde oynarken performanstan Ödün vermemeleri için Yapay zeka tabanlı nöral grafiklerdeki atılımını sürdürdü. Yeni GeForce RTX™ 40 serisi ekran kartlarında üstün ışın izleme performansı için 3. nesil RT çekirdekleri ve devrimsel nöral görüntüleme teknikleri ve Yapay zeka performansı için 4. jenerasyon tensör çekirdekleri bulunur.

DLSS 3 Teknolojisi ile Hızlandırılmış Performans

DLSS 3, Yapay zeka dayanaklı grafiklerde performansı Bazen Vakit 4 kata kadar artıran, ihtilal niteliğinde bir atılımdır. RTX 40 serisi Excalibur G911, DLSS 3 teknolojisi sayesinde saniye başına daha Çok kare oluşturmak için Yapay zekayı kullanarak performansı artırır. DLSS 3, Kare Oluşturma algoritması sayesinde fazladan yüksek kaliteli kareler oluşturmak için GeForce RTX 40 Serisi GPU’lardaki yeni Optik Akış Hızlandırıcı ile ardışık oyun karelerini ve oyun içi devinim datalarını tahlil eder. Oluşturulan kareler, NVIDIA Reflex teknolojisi sayesinde sistem gecikmesini etkilemeden imaj akışı içerisindeki yerlerini alır.

DLSS 3 ve Yapay kare olurşturma teknolojisi ortalarında Cyberpunk 2077, Hogwarts Legacy, Microsoft Flight Simulator, Forza Horizon 5 ve Marvel’s Spider-Man Miles Morales’in de bulunuğu 50’den Çok oyunda yer alıyor.

Oyundaki Sıkıntı ve Performansın En Erişebilir Hali: Excalibur G911

RTX 40 serisi ve 13. nesil işlemcilerle yenilenen, kullanıcıların dilediği üzere konfigüre edebildiği Excalibur G911, profesyonellerin ve oyun tutkunlarının muhtaçlıkları olan performansı, kuvvetli donanımlarıyla karşılıyor. Akıllı turbo termal soğutma teknolojisi sayesinde işlemci ve ekran kartı farklı ayrı soğutulurken, Excalibur G911 ile azamî performans elde etmek Muhtemel oluyor. Ayrıyeten Excalibur Denetim Merkezi sayesinde bütün oyunseverler, oyunun yoğunluğu ve suratına nazaran bilgisayarların performansını kendileri ayarlayabiliyor.

Bütçeye ve muhtaçlığa nazaran özelleştirilebilen, fiyatsız ömür uzunluğu performans garantisi sunan Casper Excalibur G911’e https://www.casper.com.tr/laptop-oyun-bilgisayari/excalibur-g911 linkinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir