Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Call of Duty: Modern Warfare II rekora koşuyor!

Call of Duty: Modern Warfare II rekora koşuyor!

admin admin -
14 0
Activision’ın Ünlü oyun serisi Call of Duty bir türlü durmak bilmiyor. 28 Ekim’de piyasaya sürülen Call of Duty: Çağdaş Warfare II, şimdiden 2022’nin en yüksek hasılat yapan cümbüş üretimi olmayı başardı. Piyasaya çıktığı birinci üç günde 800 milyon dolar kazandıran imal, birinci 10 gününde dünya çapında 1 milyar dolarlık hasılatı geride bıraktı.

Call of Duty serisi için yeni rekor!

Bildirilenlere nazaran Call of Duty: Çağdaş Warfare II, 2012 yılında piyasaya sürülen ve 15 günde 1 milyar dolarlık hasılat elde eden Call of Duty Black Ops II’nin rekorunu sadece 10 gün içerisinde geçmeyi başardı. Böylece tanınan üretim, Call of Duty serisi için yeni bir rekora imza atmış oldu. 

Yapılan resmi açıklamada Activision, PlayStation, Xbox ve PC platformlarında bir milyardan Çok müsabakanın oynandığınıve 200 milyon saatin üzerinde vakit harcandığını belirtti. Ayrıyeten dev şirket, oynaması fiyatsız battle royale oyunu Call of Duty Warzone 2.0’ı 16 Kasım’da Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC kullanıcıları buluşturmaya hazırlanıyor.

MW II’nin satış muvaffakiyetinin gerisinde, elbet Steam platformunun yer aldığını söyleyebiliriz. Çünkü sevilen imal, beş yılın akabinde Valve’in dijital platformunda yer Meydan birinci Call of Duty oyunu oldu. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir