Büyük iddia: Counter Strike 2 çok yakında tanıtılacak

Yazılım Mar 06, 2023 Yorum Yok
Dünyanın en popüler Biricik Benlik ve Fazla oyunculu oyunlarına imza atan Valve, Half-Life Alyx dışında uzun müddettir yeni bir projeye imza atmadı fakat argümanlara nazaran Dota 2 ve Counter Strike Küresel Offensive ile Fazla oyunculu üretimlerde Kıymetli bir yere sahip firma, Fazla yakında Kıymetli bir duyuruda bulunabilir.

Yeni Counter-Strike mı geliyor?

E-spor üretimlerine yakın kaynakları ile bilinen Richard Lewis, Twitter üzerinden Valve’un yeni bir Counter-Strike imali üzerinde çalıştığını doğruladı. Firmanın en yeni oyun motoru olan Source 2 ile geliştirilen üretimin Counter-Strike 2 ismiyle tanıtılacağı da gelen bilgiler ortasında. Lewis’a nazaran Valve, yeni CS oyununda 128 tik sunucularına yer vererek daha keyifli bir oynanış sunacak. Ayrıyeten oyunun rekabetçi eşleştirme sisteminde de Önemli iyileştirmeler sunması bekleniyor. Lewis’ın argümanları, yeni Nvidia sürücülerinde ortaya çıkan CS: GO2 tezlerini da doğrular nitelikte.

Counter Strike 2 ne Vakit çıkacak?

Argümanlara nazaran Valve, CS 2 yahut CS: GO2 isimleri ile anılan proje üzerinde uzun vakittir çalışıyor, hatta firmanın aralık ayından beri Aka oynanış
testleri gerçekleştirdiği da Anlatım ediliyor. bütün bunlar, projenin Aka ölçüde Amade olduğunu gözler önüne seriyor. Lewis’a nazaran Valve, Counter Strike 2’nin birinci beta sürümünü mart sonunda yahut nisan başında yayınlayacak. Projenin gerçek çıkış tarihi ve fiyatı hakkında ise şimdi bilgi sahibi değiliz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir