Bu da oldu: Call of Duty serisi masa oyununa dönüşüyor!

Yazılım Nis 24, 2023 Yorum Yok
Bugün yapılan resmi açıklamada Activision, Call of Duty serisinden ilham Meydan masa üstü rol yapma oyunu Call of Duty: The Board Game‘in yolda olduğu duyurdu. Arcane Wonders, Genuine Entertainment ve Evolution Amel birliği ile tasarlanan masa oyunu, 2024’te dünya çapında satışa sunulacak. İşte ayrıntılar

Call of Duty masa oyununa dönüşüyor

Paylaşılan ayrıntılara göre Call of Duty: The Board Game, oyuncuların seçkin askerlerin rollerini üstlendiği ve Call of Duty serisinin ikonik haritalarında birbirleriyle savaştığı bir strateji oyunu olacak. Şimdi detayları bilinmiyor olsa da tanınan seriden Captain Price, Ghost ve Soap üzere karakterlerle müsabakamız kuvvetle beklenen. Ayrıyeten masa oyunu, farklı senaryolar ve oyun modları sunacak.

Konu hakkında yapılan duyuruda Arcane Wonders CEO’su ve dizayncısı Bryan Pope, ”Call of Duty’ serisini masaya getirmek için Activision ile iştirak yapmaktan heyecan duyuyoruz. COD hayranları olarak, görüntü oyunlarının kapsamını, risklerini ve yoğunluğunu oyuncuların seveceği formlarda yakalamak için Fazla çalıştık. COD’un unutulmaz cümbüş ve rekabetçi yapısını oyun gecelerine taşımayı dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Geçmişten bugüne aşina olduğumuz Call of Duty serisinin masa oyunu formatına dönüştüğünü görmek nitekim Enteresan olacak. Call of Duty: The Board Game, 2023 Sonbaharında Kickstarter’da ön siparişe açılacak. Global satışların ise 2024 yılında başlaması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir