Battlefield 2042, 16 Mart’a kadar Steam’de oynaması ücretsiz oldu!

Yazılım Mar 14, 2023 Yorum Yok
Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise DICE’ın yaptığı Battlefield serisinin nihayet oyunu Battlefield 2042’yi denemek isteyenler için hoş bir haber geldi.

2 Gün Boyunca Ücretsiz

Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberlere nazaran serinin nihayet oyunu olan Battlefield 2042, Steam üzerinde iki gü nboyunca oynaması fiyatsız. Yani iki gün boyunca oyunu fiyatsız bir formda deneyimleyebilirsiniz. Tıpkı vakitte Yeniden 16 Mart’a kadar oyunun Steam üzerinde bir indirimi de mevcut. Şayet bu iki günlük fiyatsız Deneyim müddetinde oyunu severseniz 599 TL yerine 180 TL’ye oyunu satın alabilirsiniz.

Battlefield 2042, 2021 yılında çıkış yapan nihayet Battlefield oyunu. hikaye modunun olmamasıyla bir oldukça eleştirilmiş ve çıkışında da problemler sebebiyle oyunculardan Aka reaksiyon görümüştü. Akabinde gelen güncellemelerle oyun düzeltildi diyebiliriz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Battlefield 2042 Hakkında

Battlefield™ 2042, serinin ikonik topyekün savaşa Geri dönüşünün habercisi olan birinci Şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte sistemi bozulan dünyaya Ahenk sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin. Manga kurarak 128 oyuncu, eşsiz bir ölçek ve destansı yıkım takviyesi sunan, dinamik olarak değişen Cenk alanlarına üst seviye cephaneliğinizle çıkın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir