Armored Core VI için ilk oynanış fragmanı yayınlandı: İşte video

Yazılım Nis 28, 2023 Yorum Yok
FromSoftware imzalı Armored Core’un yeni oyunu Armored Core VI: Fires Of Rubicon, 25 Ağustos tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC platformlarında oyuncularla buluşacak. Heyecanlı bekleyiş sürerken, bugün Armored Core VI: Fires Of Rubicon için sürpriz bir oynanış fragmanı paylaşıldı. Yeni fragman, oyunun atmosferine ve dövüş mekaniklerine erken bir ön nazar fırsatı sunuyor. 

Armored Core VI: Fires Of Rubicon oynanış fragmanı

Bilmeyenler için Armored Core, ilk olarak 1997 yılında PlayStation‘da karşımıza çıktı. Sonrasında devam oyunlarıyla farklı platformlarda uzunluk gösteren seri, 2013 yılında çıkış yapan Armored Core: Verdict Day’in akabinde oyun dünyasına Geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Armored Core VI: Fires Of Rubicon ise, evvelki oyunlardan genel anlamda bağımsız bir hikâye sunacak. 

Paylaşılan yeni fragman, FromSoftware’ın sanat tasarımı, karmaşık devinim ve Cenk mekanikleri ile Armored Core VI: Fires Of Rubicon’un ayrıntılı bir oyun olacağını gösteriyor. 25 Ağustos’ta piyasaya çıkacak olan Armored Core 6’nın, Steam’de ön siparişe açıldığını hatırlatalım. Oyunun standart sürümü 899 TL’den listelenirken, Deluxe Edition fiyatı ise 1.049 TL. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir