Armored Core 6’nın çıkış tarihi ortaya çıktı

Yazılım Nis 25, 2023 Yorum Yok
Dark Souls ve Bloodborne serilerinin akabinde Aleni dünya formüllü oyunu Elden Ring ile rekorlar kıran FromSoftware, yeni projesi ile köklerine dönerek Armored Core serisini canlandırmaya hazırlanıyor. 10 yılı aşkın bir müddetin akabinde oyun dünyasına dönecek olan Armored Core’un yeni oyunu ne Vakit çıkacak?

Fires of Rubicon, Ağustos 2023’te çıkabilir

FromSoftware, geçtiğimiz yılın sonlarında Armored Core VI: Fires of Rubicon’u resmen tanıtmıştı. Stüdyo, oyunun 2023 yılında çıkacağını belirtse de üretim için net bir tarih vermemişti fakat emniyetli kaynaklar, oyunun çıkış tarihini gözler önüne seriyor.

Hakikat sızıntıları ve argümanları ile bilinen Insider Gaming, Armored Core 6’nın 25 Ağustos’ta çıkış yapacağını belirtti. Ayrıyeten oyunun çıkış tarihinin haziran ayında düzenlenecek olan Summer Game Fest’te resmen açıklanacağı belirtiliyor. Gematsu isimli Öbür bir kaynak da oyunun Güney Kore’de sertifika aldığını belirtti ve Insider Gaming’in savını doğruladı. Birçok teze nazaran FromSoftware, Armored Core serisinin yeni oyununu Elden Ring’in Shadow of the Erdtree genişleme paketinden önce yayınlamak istiyor. 

PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series için çıkış yapacak Armored Core VI, evvelki oyunlardan genel anlamda Müstakil bir hikâye sunacak ve yeni Armored Core hayranlarına kucak açacak. İmal, Souls biçiminde bir oyun olmasa da FromSoftware’ın zorlu oynanış mekaniklerini barındıracak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir