Appcircle, Tansu Yeğen’i CEO ve Kurucu Ortak olarak duyurdu

Yazılım Mar 09, 2023 Yorum Yok

Appcircle, taşınabilir uygulamaların “Sürekli Entegrasyonu” ve “Sürekli Teslimatı” (CI/CD) için kullanımı kolay bir platform sağlıyor.
 
Tansu Yeğen, Almanya, Ukrayna ve Türkiye’de önde gelen teknoloji ve telekom şirketleri için satış idaresi ve stratejisi, paydaşlıklar ve operasyonlar konusunda 30 yıldan Çok tecrübeye sahip. 

Tansu Yeğen, Appcircle’a, nihayet 4.5 yıldır Avrupa reis Yardımcısı olarak vazife yaptığı ve 80’den Çok ülkenin bulunduğu bir bölgeyi yönettiği UiPath’ten katıldı. Kasım ayında  ‘2023 yılında Orta Doğu’da izlenmesi gereken en tesirli 10 Amel insanı’ ortasında gösterildi.

Tansu Yeğen’in gruba katılmasıyla ilgili olarak, Appcircle’ın kurucusu Osman Çelik, “Mobil dünya süratli ve yanılgısız sürüm çıkmayı gerektiriyor. Kurumların yaşadıkları meseleleri dikkate alarak bu süreçleri otomatikleştirmek hedefiyle Appcircle’ı geliştirdik. Tansu’nun dünya çapındaki operasyonlarımıza liderlik etmesinden, müşterilerimiz ve Amel ortaklarımızla daha derin bağlar geliştirecek olmasından Dolayı heyecan duyuyoruz” diye açıklamada bulundu. 

Bankacılık, telekom, sigorta, e-ticaret, tüketim malları satış ve dağıtım üzere dallarda stratejik taşınabilir uygulamaları hayata geçirmek için Appcircle taşınabilir Daimi Entegrasyon ve Daimi Teslimat (CI/CD) platformu Fazla sayıda Kuruluş tarafından faal olarak kullanılmaktadır. 

CEO ve Eş Kurucu Tansu Yeğen, Appcircle grubuna iştiraki ile ilgili şunları söyledi: “Kullanıcıların dünya ortalamasında günde 3 saat 45 dakika Vakit geçirdikleri taşınabilir uygulamalar artık bütün kurumlar için en Kıymetli öncelik haline geldi. Appcircle, kurumların taşınabilir uygulamalara yönelik artan Öğrenci ayak uydurabilmesini ve sağladığı otomasyonla uygulamaların daha süratli ve yanlışsız olarak taşınabilir uygulama mağazalarında yayınlamalarını sağlıyor. Bu sayede yazılım geliştiriciler tekrar eden operasyonlar yerine yalnızca yazılım geliştirmeye odaklanıyor. Amacım daha Evvel memleketler arası şirketlerdeki deneyimlerimden yararlanarak Appcircle’ın önümüzdeki yıllarda Amerikan borsalarında yer alması olacak. “

Appcircle, taşınabilir uygulamaların geliştirilme sürecinde %20’ye kadar vakitten verimlilik sağlıyor, çevikliği artırıyor, bütün kurumsal taşınabilir geliştirme süreçlerini Biricik bir platformda merkezileştiriyor ve birleştirirken sürüm yayınlama süreçlerini otomasyonla yönetiyor. 2019-2022 yıları ortasında pazarın muhtaçlıkları doğrultusunda platformun geliştirilmesine odaklanan Appcircle, nihayet 1 yıldır 20’den Çok ülkede 5.000’den Çok yazılım geliştirici tarafından kullanılıyor. 

Global Market Insights raporuna nazaran, global CI/CD pazarının 2021’deki 7 milyar dolar büyüklükten 2030’a kadar 30 milyar dolara ulaşacağı varsayım ediliyor ve 2022’den 2028’e kadar yıllık bazda %20’nin üzerinde artış kaydetmesi bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir