2023’ün beklenen oyunlarından Forspoken’dan yeni bir oynanış videosu geldi

Yazılım Kas 14, 2022 Yorum Yok
Yayıncılığını Square Enix’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Luminous Productions’ın yaptığı Aleni dünya rol yapma oyunu Forspoken‘dan yeni oynanış görüntüsü geldi.

Paylaşılan görüntüde oyunun açık dünyasına yer verilmiş. Duyurulduğu Devre Aka bir heyecan yaratan oyun ertelemelerin akabinde o heyecanı yitirmişti fakat nihayet paylaşılan görüntüler az da olsa umutlandırıcı diyebiliriz. Forspoken, 24 Ocak 2023’te PlayStation 5 ve PC için çıkış yapacak.

Forspoken Aleni Dünya Oynanış Videosu

Forspoken, hoş ve zalim Athia topraklarına götürülen New York’lu genç Frey’in seyahatini anlatıyor. Meskenine dönmenin yollarını arayan Frey, yeni edindiği sihirli güçleriyle geniş toprakları aşmak ve devasa canavarlarla savaşmak zorunda.

Güzel fakat Zalim Bir Aleni Dünya –

Son teknolojiyle hayata getirilmiş, göz Müşteri grafiklere sahip muazzam görünümlere ve Değişik yaratıklara mesken sahipliği yapan geniş Athia diyarlarını keşfet.

Özelleştirilebilir Büyü Cephanesi –

Hızlı ve heyecan verici ya da stratejik ve temkinli üzere farklı oyun usulleri sunan Fazla Türlü kuvvetli yetenekleri kullanarak ürkütücü canavarlarla yüzleş.

Sezgisel, Büyüyle Zenginleştirilmiş Parkur –

Duvarları aş, kanyonları geç, baş döndüren yüksekliklerden atla ve geniş topraklarda koş. Frey’in eşsiz yetenekleri Aleni dünyayı çarçabuk arşınlayabilmesini sağlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir