Yılın beklenen oyunu Hogwarts Legacy sızdırıldı: Harita, ana menü ve fazlası

Yazılım Oca 17, 2023 Yorum Yok
Warner Bros. Interactive ve Avalanche Software’ın Aleni dünya rpg oyunu Hogwarts Legacy merakla bekleniyor. Oyunun resmî sanat kitabı yayınlanmadan Evvel internete düştü ve oyunun anne menüsünden dört bir oranında küçüldüğü söylenen eski dünya haritasına Hogwarts ve Hogsmade için Noel dönemi görünümüne kadar birçok bilgi ortaya çıktı.

Yan misyonlarla Bir arada 70 saat oynanış süresi

Oyunun sadece anne misyonları 35 saat sürecek. çok sayıda Merlin bulmacası ve Yan misyonların eklenmesiyle Birlikte oyunun %100 tamamlanması 70 saat alacak. Bulmacalar, neredeyse bütün sihirlerin kullanılacağı Çeşitli hallerde çözülecek. PlayStation platformuna Özel başka bir kısım olacak. Kimi büyüler sırf anne öyküde belirli evreye gelindikten sonra Yan vazifede açılacak. Bağımsız zindan keşifleri ve boss savaşları da olacak.

PC donanımlarını zorlayacak

Hogwarts Legacy, Harry Potter kozmosuna dayanan en düzgün oyunlardan biri olmakla kalmayacak, birebir vakitte PC donanımının hudutlarını zorlayacak.

Hogwarts Legacy ne Vakit çıkacak?

Hogwarts Legacy, 10 Şubat’ta PC, PS5 ve Xbox Series X/S platformuna çıkış yapacak. 4 Nisan’da da PS4 ve Xbox One, 25 Temmuz’da da Nintendo Switch için yayınlanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir