Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Yeni nesil Apple Watch Ultra detaylanıyor: 50mm kasa boyutu, miniLED ekran

Yeni nesil Apple Watch Ultra detaylanıyor: 50mm kasa boyutu, miniLED ekran

admin admin -
23 0
Geçtiğimiz Yıl Apple Watch Series 8 ile Bir arada duyurulan Apple Watch Ultra; yeni tasarımı, eşsiz özellikleri ve devasa ekranı ile kısa müddette tanınan olmayı başarmıştı. Tezlere nazaran Apple tarafından devamı istikbal olan Watch Ultra, istikbal kuşakta birçok ek yeniliğe sahip olacak.

Yeni nesil Apple Watch Ultra 2.1 inç miniLED ekrana sahip olabilir

DigiTimes tarafından gelen bilgilere nazaran Apple, 2024 yılında tanıtmak üzere yeni bir Watch Ultra hazırlıyor. 2.1 inç ekrana sahip olacağı belirtilen bu modelin kasa boyutu 50mm’yi geçecek. Aygıtın 2.1 inçlik ekranında miniLED panel kullanılması bekleniyor böylelikle aygıtın ekran parlaklığı Önemli manada artacak ve güç tüketimi azalacak. Ayrıyeten miniLED panel ile yüksek kontrast kıymetlerine ulaşılacak ve Watch Ultra, gelişmiş bir görsel tecrübe sunacak.

Yeni nesil Apple Watch Ultra için tam tarih verilmedi lakin Şayet Aygıt sahiden de 2024 yılında çıkış yapacaksa, iPhone 16 serisi ile Bir arada tanıtılması mümkün görünüyor. Bakalım Apple, Watch Ultra’ya getirdiği özellikleri standart Watch serisine de getirecek mi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir