Yedikçe indirim kazandıran Yemeksepeti Club kullanıma sunuldu

Genel Mar 01, 2023 Yorum Yok
Muhtarlık yarışını kaldıran Yemeksepeti, yeni sadakat programı Yemeksepeti Club’ı kullanıma sundu. Yemeksepeti Club sayesinde kullanıcılar sipariş verdikçe indirim kazanacak.

Yemeksepeti Club, birinci etapta hudutlu sayıda üyenin kullanıma sunuldu. İlerleyen günlerde daha Çok kullanıcıya sunulacak. Yemeksepeti Club sayesinde müşteriler sipariş verdikçe YemekPuan’lar kazanacak. Her 1 YemekPuan, 1 TL’lik indirime denk geliyor. Kullanıcılar sipariş verdikçe daha Çok YemekPuan kazanacak ve daha Çok indirimden yararlanacak.

Yemeksepeti uygulamasındaki Ödül Dükkanı’nda YemekPuan’lar indirim kuponlarına dönüştürülebiliyor. YemekPuan biriktirebilmek için rastgele bir ödeme metodu sınırlaması bulunmuyor. Kapıda ödeme iç olmak üzere bütün ödeme sistemleriyle yapılan siparişlerden YemekPuan kazanılabiliyor. Kazanılan indirim kuponları ise online kredi kartı ile ödemelerde kullanılabiliyor.

Üç siparişe 90 TL indirim

Yemeksepeti Club’da başlangıç misyonu olarak toplam 90 TL’lik YemekPuan sunan üç misyon bulunuyor. Birinci siparişte 25 TL’lik YemekPuan, ikinci siparişte 30 TL’lik YemekPuan ve üçüncü siparişte 35 TL’lik YemekPuan kazanılacak.

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran YemekSepeti Club’a herkes ücretsiz olarak katılabiliyor. Basamak aşam müşterilere sunulmaya başlandı. Yakında bütün kullanıcıların erişimine açılacak. Birinci olarak yalnızca Yemek siparişleri için geçerli olacak bu programa daha sonra Yemeksepeti Mahalle ve Yemeksepeti Market iç edilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir