Twitter çöktü! Erişim sorununun nedeni ne?

Genel Mar 01, 2023 Yorum Yok
Tanınan toplumsal medya mecrası Twitter’a bir Kez daha erişim sorunu yaşanıyor. Kullanıcıların bir kısmı Twitter’a giremezken kimileri ise Twitter’a giriş yapabiliyor lakin rastgele bir paylaşım gerçekleştiremiyor.

Yaşanan Sorun küresel

 Bir mühlet Evvel Türkiye’de erişime kapatılan Twitter’a giriş yapamayan kullanıcılar “Twitter çöktü mü? diye soruyor. Edindiğimiz bilgilere Sıkıntı Türkiye özelinde görülmüyor. Downdetector’e nazaran öğlen saatlerinden itibaren global olarak Twitter’a erişim sorunu yaşanıyor. Binlerce kullanıcı bu sorunu rapor etmiş durumda.
Yaptığımız incelemeler sonucunda sorunun 1 Mart tarihinde ve öğlen saatlerinden sonra yaşandığını gördük. Lahza itibariyle Problem devam ediyor ve giriş yapmaya çalışan kullanıcılar “Twitter’a beğenilen geldin” ekranı ile karşılaşıyor. Problem global olduğu için Twitter Sıkıntı için süratli bir müdehalede bulunacaktır. Şimdilik kullanıcıların Sıkıntı için yapabilecekleri Fazla bir şey yok. Hasebiyle Twitter’dan husus hakkında resmi İzah gelene kadar beklemek gerekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir