Yayınlanmayan iPhone 4S reklamı ortaya çıktı

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok
Apple’ın yayınlamadığı iPhone 4s tanıtım videosu internette paylaşıldı. John Krasinski‘nin oynadığı, sesli asistan Siri’nin yeteneklerine dikkat çeken tanıtım görüntüsü yarıda kalmış üzere hissettirdiğinden Apple’ın yayınlamama kararı aldığı bildiriliyor. Reklam, nihayet on yılda iPhone’un ve genel olarak teknolojinin ne kadar geliştiğini göstermesi açısından İlgi cazibeli.

Apple, iPhone 4s modelini 4 Ekim 2011’de, Cupertino’da Apple Campus’de, “Let’s Talk iPhone” etkinliğinde tanıtmıştı. Steve Jobs’un olmadığı, Tim Cook’un sahne aldığı birinci iPhone etkinliğiydi.

Çift çekirdekli A5 çip, büsbütün yenilenen kamera, 1080p HD görüntü kaydı, iPhone 4s’in öne çıkan özellikleriydi. iPhone 4s ile Bir arada iOS 5 tanıtılmış ve asistan Siri, o vakitten beri iPhone kullanıcılarına Yardımcı oluyor. Bildirim Merkezi, iMessage, kilit ekranından kaldırılamayan Kamera uygulaması, PC’ye gereksinim duymadan iPhone’u ayarlama ve aktifleştirme, Apple’ın olaylı bulut depolama servisi iCloud, iOS 5 ile gelen yeniliklerden birkaçıydı.

Apple’ın YouTube ve sitesinde yer vermediği, muhtemelen birinci Kez göreceğiniz iPhone 4s reklamını buradan izleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir