Yapay zekâ sohbet robotu ChatGPT kullanım fiyatı belli oldu

Yazılım Oca 22, 2023 Yorum Yok
İnternet dünyasında yeni bir ihtilalin kapısını aralayacağına inanılan ChatGPT Yapay zekâ sohbet robotu Aka İlgi görüyor. O denli ki artık sunucular ağır sohbet taleplerine yetişemez hale geldi. OpenAI devayı fiyatlı versiyonda buldu.

ChatGPT Pro fiyatı ne kadar?

ChatGPT Yapay zekâ sohbet robotu ile Daimi etkileşim içerisinde olması gereken bireyler için standart versiyon biraz zahmetli olabiliyor. Bilhassa gecikme vakitleri, taleplere verilen yanılgı bildirileri can sıkıcı.

OpenAI tarafından hayata geçirilen profesyonel plan yüksek yoğunluk vakitlerinde dahi akıcı bir halde robotu kullanmanızı sağlayacak. Ayrıyeten robotun yeni özelliklerine de birinci Defa erişebileceksiniz.

Ne Mevcut ki profesyonel plan aylık 42$ üzere yüksek bir fiyatla geliyor. Muhtemelen gecikmesiz ve yanılgısız kullanım için sunucu tarafında yüksek maliyetli optimizasyonlar gerekiyor. Profesyonel plan bekleme listesine kaydolanlar anne sayfanın sol kısmında ödeme seçeneğini görebilecekler. Firma Yıl içerisinde Pro versiyonu yaygın kullanıma açacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir