Xiaomi’nin dışa doğru katlanabilir prototip telefonu ortaya çıktı

Genel Kas 18, 2022 Yorum Yok
2019‘da Xiaomi, Huawei’nin Mate X serisi aygıtlarına benzeyen dışa doğru katlanan bir telefon için CNIPA’ya patent müracaatında bulunmuştu. Üç yıldan uzun bir müddet sonra, geliştirici Kuba Wojciechowski (@Za_Raczke), prototip basamağına ulaşan lakin ne yazık ki hiçbir Vakit ticari olarak piyasaya sürülmeyen aygıtın gerçek hayattan birtakım imgelerini paylaştı.

Piyasaya hiç Vakit çıkmadı

Firmanın patent müracaatında kullandığı Temel dizaynın prototip aygıtta da kullanıldığı açıkça görülüyor. Aygıt, Yekün dört adet kamera sensörünü, bir LED flaşı ve ardında ekran kilidini açmak için bir düğmeyi barındırıyor. Ayrıyeten aygıtta çift 3500mAh batarya konseyimi görülmekte.

Ayrıyeten bu telefonun Qualcomm’un Snapdragon 855 ve 5G takviyesi için bir X50 modem ile donatıldığına dair bir onay da Laf konusu. Wojciechowski, aygıtın “süper gizli olduğunu ve Fazla az ünitenin halka ulaştığını” aktarıyor. Öte yandan dizayndaki en Aka sorunun dayanıklılık olduğu belirtiliyor.

Katlanabilir telefonlar tarafında Xiaomi, Mix Fold modelleriyle Birlikte dışa gerçek değil de içe gerçek katlanabilir telefon yaklaşımını benimsedi. nihayet olarak Xiaomi’nin gelecekte dışa hakikat katlanabilir bir telefon çıkarıp çıkarmayacağı ise şimdilik belgisiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir