Xiaomi Mi Band 8’in tanıtım tarihi açıklandı: İşte resmi görüntüleri

Genel Nis 22, 2023 Yorum Yok

Xiaomi merakla beklenen Mi Band 8’in 18 Nisan 2023 tarihinde tanıtılacağını duyurdu. Çinli şirket yeni akıllı bilekliği kamera odaklı Xiaomi 13 Ultra ve Xiaomi Pad 6 tablet ile Bir arada görücüye çıkaracak. Bu vesileyle Mi Band 8‘in tanıtım posterleri de yayınlandı.

Resmi görseller Fazla Aka bir tasarım değişikliğine işaret etmese de birtakım farklılıklar var. Yeni model kayış bağlantısı için Özel yuvalara sahip olacak ve farklı materyallerden yapılmış kayış seçenekleriyle sunulacak. Xiaomi bunların hızlı ve kolay formda değiştirilebileceğini söylüyor.

Daha Evvel sızdırılan detaylar

Posterler rastgele bir ek detaydan bahsetmese de daha Evvel internete sızdırılan bilgiler Xiaomi Mi Band 8’in Bluetooth 5.1 modülü ve 3.87V polimer lityum iyon pil içereceğini ortaya koymuştu. Ayrıyeten evvelki modelden biraz farklı sensörlerle donatılacağına yönelik bilgiler de gelmişti.

Xiaomi Kümesi Lideri Lu Weibing toplumsal medya hesabında yaptığı açıklamada cihazındaha şık, daha profesyonel ve daha eğlenceli bir Xiaomi bilekliği” olacağını belirtti. Lakin tecrübeli yönetici eserin teknik detaylarından bahsetmedi. Neyse ki öğrenmek için Fazla Çok beklememiz gerekmeyecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir