Xiaomi 13’ün yeni görüntüleri sızdırıldı!

Genel Oca 09, 2023 Yorum Yok
Xiaomi’nin bir sonraki amiral gemisi telefonu Xiaomi 13 serisinin önümüzdeki haftalarda duyurulması bekleniyor. Bugün, yaklaşan akıllı telefonun renk seçeneklerini gösteren yeni render manzaraları sızdırıldı.  

 Weibo’da paylaşılan manzaralar, yaklaşan akıllı telefonun kare dizaynlı bir kamera modülü ile geleceğini doğruluyor. Bununla Bir arada göze çarpan en Aka ayrıntının, arka panelin renk şeması olduğunu söyleyebiliriz. Fotoğrafta da görüldüğü üzere, kamera modülü ak renkli tasarımı korurken, arka panelin Geri kalanı kahverengi ve cilt dokulu bir yapıya sahip. Bu durum bizlere, aygıtın cilt renk seçeneği ile gelebileceğini gösteriyor diyebiliriz. 

Ayrıca Xiaomi 13, bugün erken saatlerde Geekbench platformunda göründü. Kaputun altında Snapdragon 8 Gen 2, 12GB RAM ve Android 13 işletim sisteminden Sıkıntı Meydan yeni telefon, Biricik çekirdekte 1.497, çoklu çekirdekte ise 5,089 puana imza atıyor. Buna ek olarak, 2K çözünürlük ve 120Hz yenileme suratına sahip 6,2 inç AMOLED ekran, 50MP Sony IMX8 serisi kamera ve 120W süratli şarj dayanağı ile kullanıcıların karşısına çıkacak Xiaomi 13, selefine kıyasla Kıymetli yükseltmeler sunacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir