Vivo’dan Türkiye’de üretilen modellere 3 yıl güncelleme sözü

Genel Mar 15, 2023 Yorum Yok
Dünyanın en Fazla satan beş telefon markasından biri olan Çinli teknoloji devi Vivo, Türkiye’de 2021 yılında akıllı telefon üretim tesisini devreye almıştı. 20 milyon dolar yatırım ile Gebze’de hizmete giren Vivo Türkiye Üretim Tesisi, Vivo’nun 8. üretim merkezi olma özelliği taşıyor. Vivo Y serisi telefonlar burada üretiliyor. Yıllık 5 milyon adet Aygıt üretim kapasitesi ile yatırımı tamamlanan vivo Türkiye üretim tesisinin etkin kapasitesi, 2022 yılının sonunda devreye giren yeni üretim bantlarıyla Bir arada kapasite yüzde 35 oranında arttı. Tesiste 300’ün üzerinde şahıs istihdam ediliyor. 2023 yılında yaklaşık 100 şahsa daha istihdam sağlanacak.

Türkiye fabrikasının kapılarını basına birinci Sefer açan Vivo, burada üretilen modeller için güncelleme garantisi verdiğini duyurdu. “Her Vakit Y’eni” isimli kampanya kapsamında şirket giriş ve orta düzeyinde yer Meydan Türkiye’de üretilen Vivo Y35 ve Y22s modelleri için iki Aka Android güncelleme garantisi ve 3 Yıl Emniyet güncelleme garantisi sunuyor. Ülkemizde satılan Vivo V25 5G modeli için de tıpkı Laf veriliyor.

Vivo Türkiye CMO’su Ertan Şensoy, Türkiye’de daha Evvel rakiplerinin yapmadığı bir uygulamayı hayata geçirdiklerini vurgulayarak şunları söyledi:

“Ülkemizde birinci sefer tüketicilere giriş ve orta segmentteki modellerde Android güncelleme garantisi sunuyoruz. Bu bizim cihazlarımıza, üstün kaliteli üretim süreçlerimize ve çıktılarına duyduğumuz inancın bir ispatı. Böylelikle “Her Vakit Y’eni” kalan vivo akıllı telefonlar, uzun kullanım müddetleri boyunca tüketicilere inançlı bir tecrübe sunmaya devam edecek. Ayrıyeten resmi satış kanalımız myvivoshop.com üzerinden alışveriş yapan müşterilerimize 2 Yıl Mecbur Müstahsil garantisine ek olarak 1 Yıl fiyatsız Müstahsil garantisi sunduğumuzu da hatırlatmak isterim.”

Aşağıdaki galeriden Vivo Türkiye fabrikasının fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir