Vivo Y78 Plus detaylanıyor: İşte beklenen özellikler

Genel Mar 16, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarının başarılı oyuncularından Vivo, kullanıcılardan Olumlu yorumlar toplamayı başaran Y serisi Eser yelpazesini genişletmeyi planlıyor. Bu bağlamda yakında tanıtılması beklenen Vivo Y78 Plus, lansmandan Evvel TENAA sertifika sitesinde görüntülendi. Pekala yaklaşan akıllı telefon neler sunacak? Gelin daima birlikte bakalım.

Vivo Y78 Plus özellikleri

Ekran görünütlerine nazaran ”Vivo V2271A” model numarasıyla listelenen Vivo Y78 Plus, üç sensörden oluşan bir arka kamera kurulumu ve 5.000mAh boyutlarında pilden dayanak alacak. Bununla Birlikte var söylentiler akıllı telefonun sırf Çin’e Özel olacağını öne sürüyor. Lakin vivo Y78 olarak isimlendirilen daha hafif global bir versiyon ile karşılaşabiliriz. Hakikaten Vivo Y77, milletlerarası pazarda varlık göstermişti.

Sızıntılara nazaran Vivo Y78 Plus, Dimensity yonga seti, 120Hz yahut daha yüksek Full HD+ panel ve 120W’a kadar süratli şarj desteği ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Akıllı telefon hakkında bilinmeyen bütün ayrıntıların önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkacağını düşünüyoruz. Bu nedenle bizimle kalmayı unutmayın. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir