Vivo V29 Lite teknik özellikleriyle birlikte ortaya çıktı

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz ay Vivo V27 serisini piyasaya müddet firma yeni modellerini de hiç Vakit kaybetmeden hazırlıyor. Yalnızca birkaç gün Evvel Vivo V29 Pro’nun Temel özellikleri sızdırılmıştı. Ve artık ise Vivo V29 Lite modelinin özellikleri gün ışığa çıktı.

Vivo V29 Lite geliyor

Google Play Console veritabanında görünen Vivo V29 Lite’nin birtakım Temel özellikleri görülüyor. Yaklaşmakta olan Vivo V29 serisinin alt modeli olacak olan bu telefon, V2244 model numarasını taşıyor. Bu model numarasını birebir vakitte yakında çıkacak olan Vivo 78 ve Vivo Y78m için de görmüştük. Hasebiyle bu telefonların üçünün de birebir aygıtlar olduğu anca farklı pazarlar için hazırlandığı düşünülebilir.

Şimdiye kadar sahip olduğumuz bilgilere nazaran, bu akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 695 yongası tarafından desteklenecek. Yazılım cephesinde, Android 13‘ün telefonda yer alması bekleniyor. Aygıtın ön tarafında damla çentikli bir FHD+ ekran olacağı aktarılırken 44W hızlı şarj dayanağının Temel özelliklerinden olacağı aktarılıyor. Bu süratli şarj dayanağının 5000mAh boyutundaki pili beslemesi bekleniyor. Kamera konusunda net bilgiler yok lakin telefonun arka tarafında üçlü kamera sisteminin olacağı söylenmekte.

Vivo V29 Lite’ın çıkış tarihi hakkında net bilgiler yok lakin muhtemelen bu Aygıt Çin dışında satılacak bir model olacak. Öte yandan Vivo V78 hem Çin’de hem de diğer pazarlarda piyasaya sürülebilirken Vivo V78m Çin’e Özel olabilir. Önümüzdeki günlerde bu telefonla ilgili muhtemelen daha Çok bilgi ortaya çıkacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir