Türkiye Tek Yürek deprem yardımı kampanyasında rekor bağış

Genel Şub 16, 2023 Yorum Yok
Deprem felaketinin vurduğu ülkemizde tarihin en Aka bağış ölçüsü toplandı. Türkiye Biricik Yürek kampanyasında birlik ve beraberlik bildirileri verilirken bir firmanın ismi ise Enteresan bir formda öne çıktı.

Yeni Çamoluk Otomotiv kimdir?

Televizyon kanallarının ortak olarak sunduğu Türkiye Biricik Yürek bağış kampanyası programına Ali Koç, Ahmet Parıltı Çebi üzere Muhteşem Lig büyüklerinin liderleri Acun Ilıcalı ve Kıvanç Tatlıtuğ üzere ünlüler katıldı.

Adeta yağmur üzere yardım iletilerinin yağdığı programda Yekün 9 milyondan Çok SMS gönderilirken nakdi olarak canlı toplanan yardımlar da 115 milyar lirayı aştı. Ağır talep nedeniyle program sabahın birinci ışıklarına kadar uzadı.

Programa damga vuran bir detay da oldu. Yeni Çamoluk Otomotiv ezkaza 50 bin TL yerine eski Nakit ünitesi ile 50 milyar TL bağış yaptığını söyleyince Google aramalarda trend oldu. Ufak bir araç satış firmasının bu derece Aka bağış yapması kullanıcıları meraklandırdı. Google trendlerde 500 binden Çok arama yapılan işin aslı gün ağarınca aşikâr oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir