Elon Musk yıl sonunda Twitter’ı bırakıyor

Genel Şub 16, 2023 Yorum Yok
Geçen Yıl teknoloji dünyasında fırtınalar kopararak Twitter’ı satın Meydan Elon Musk’ın şirketi ne Vakit ve kime devredeceği merak konusu olmuştu. Vakit vakit yerine bir aptal aradığı esprilerini yapsa da Ünlü ismin planı ortaya çıktı.

Elon Musk’tan Değerli açıklamalar

Dubai’de bir konferansta konuşan Ünlü İsim Twitter’ı istikrarlı hale getirmek ve finansal olarak daha sağlam temellere oturtmak istediğini lisana getirdi. İşler istediği üzere giderse yılın sonlarına yanlışsız yerine yeni bir yönetici bulmak niyetinde.

Elon Musk şirketi bir teşebbüs olarak görüyor ve yapılacak Fazla işin olduğunu düşünüyor. Haftanın yedi günü günde 6 saat uykuyla Yekün 80 saat çalıştığını aktaran Ünlü İsim gücünü şirket için kullandığını lisana getiriyor.

Elon Musk’ın Twitter’ı kârlı bir işletme haline getirmek istediği biliniyor. Bunu reklamlardan fazla agresif bir abonelik stratejisi ile gerçekleştirmeye çalışıyor. Mavi tik, uzun görüntüler, 4000 Ira sonu üzere pek Fazla avantaj abonelik ile sunulmaya başladı. Hatta şirketlere yönelik bin dolara varan abonelik fiyatları Laf konusu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir