The Witcher 3 yeni nesil oynanış videosu geldi: Kapsamlı güncelleme yolda

Yazılım Oca 09, 2023 Yorum Yok
CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt oyununa istikbal fiyatsız yeni jenerasyon güncelleme hakkında daha Çok ayrıntı paylaştı. Witcher 3 yeni nesil güncellemesi neler getirecek bakalım.

The Witcher 3 yeni jenerasyon güncellemesi ile istikbal yenilikler

The Witcher: Wild Hunt yeni jenerasyon güncellemesi, bu Yıl en Fazla beklenen güncellemelerden biri. 14 Aralık 2022’de yayınlanması planlanan güncelleme, fiyatsız olarak çıkacak. CD Projekt Red, yakında çıkacak güncelleme için birinci oynanış fragmanını ve istikbal yenilikleri ayrıntılandıran bir görüntü yayınladı.

Witcher 3 yeni jenerasyon, ışın izleme (ray tracing), geliştirilmiş ekran alanı yansımaları, daha yeterli bitki örtüsü ve dokularla görsel açından epey geliştirilmiş bir oyun olarak karşımıza çıkacak. FSR 2.1 ve DLSS 3 dayanağı de geliyor. Konsollarda 60FPS performans modu ile ışın izlemeli 30FPS grafik modu ortasında geçiş yapılabilecek. Oyuna fotoğraf modu da ekleniyor. Fotoğraf modundan bahsetmişken, kamera, daha Çok yakınlaştırmaya müsaade verecek.

Mücadeleye, Özellikle de sihir sistemine birtakım Ömür kalitesi güncellemeleri geliyor. Oyuncuları gayrete sokmak için tasarlanmış alternatif süratli işaret atışı seçeneği sunuluyor. Oyuncuları oyuna daha Çok çekmek için haritalara işaretlenen soru işaretlerini gizlemelerine İmkan tanıyan harita filtreleme sistemi geldi. Küçük harita da güncellendi; oyuncular artık arka sırtındayken yahut Cenk halindeyken küçük haritayı gizleyebilecek.

CD Projekt Red, topluluk tarafından hazırlanmış modların da yeni nesil sürüme iç edileceğini söylüyor. Bu güncelleme, yeni bir vazife ve birkaç yeni donanım sunan Netflix DLC’si içeriyor. Dizinin hayranlarının bu DLC’ye bayılacağı kesin. Kimi vazifelerdeki kusurların da bu güncellemeyle düzeltildiği belirtildi. nihayet olarak, Witcher 3’ün çapraz platform dayanağına sahip olacağı söylendi. Bu, oyuncuların Türlü platformlarda ilerlemelerinin tıpkı olacağı manasına geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir