The Lord of the Rings Gollum’un hikaye fragmanı paylaşıldı

Yazılım Mar 14, 2023 Yorum Yok
Yayıncılığını NACON ve Daedalic Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Daedalic Entertainment’ın yaptığı The Lord of the Rings: Gollum’dan yeni bir fragman geldi.

The Lord of the Rings: Gollum; PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 2023 yılında çıkış yapacak. Switch için de çıkış yapacak ancak ne yazık ki net tarih belirli değil. Oyunun Steam sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

The Lord of the Rings Gollum hikaye Fragmanı

Atletik ve çevik, sinsi ve kurnaz. Kaybettiğini bir Kez daha avuçlarının ortasında tutma dileğiyle yanıp tutuşan Gollum, Yüzüklerin Efendisi™ dünyasındaki büyüleyici karakterlerden biridir.

Kimsenin Hayal bile edemeyeceği şeyler görmüş, kimsenin bahsetmeye bile cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkmıştır. Bölünmüş kişiliğinden dolayı Gollum kadar yabanî ve hain olabilirken, Sméagol kadar da Dost canlısı ve temkinli olabilir.

J.R.R. Tolkien‘ın öyküsünde ne kadar hayati rol oynasa da Gollum’un maceralarının birden fazla şimdi anlatılmadı. Yüzüklerin Efendisi™: Gollum™‘da bu kıssanın keyfine varacaksınız. kara Kule’deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri‘nin yanındaki vakte kadar her şeyi bulacaksın.

Hayatta kalmak ve karşınıza çıkanların üstesinden gelmek için zımnilik, çeviklik ve sinsiliği kullanın. Tehlikeleri aşarken zıplayın ve boğuşun ya da avantajlı noktalara tırmanın.

Gollum bir savaşçı olmasa da, fırsat çıktığında dikkatsiz bir düşmana suikast düzenlemek yahut daha yaratıcı ve hain yollarla onu ortadan kaldırmak tam da ona nazaran bir şey.

Verdiğiniz kararlar ve oynayış şekliniz Gollum’un kişiliğini direkt etkileyecekGollum ve Sméagol‘un oluşturduğu iki taraf ortasındaki çabada Gollum’un karanlık tarafının mı denetimi ele alacağını ya da bir vakitler Sméagol olandan geriye bir ümit ışığı kalıp kalmadığını seçmek sizin elinizde. Biricik zihin, iki ego. Karar senin!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir