The Last of Us için yeni yama yayınlandı: Şimdiye kadarki en kapsamlı yama!

Yazılım Nis 08, 2023 Yorum Yok
The Last of Us Part I, PC’ye olaylı çıktı; optimizasyon sorunlarıyla oyuncular tarafından tenkit yağmuruna tutuldu. nihayet çıkan 1.0.2.0 yaması, birtakım görsel yanlışları giderirken, genel kararlılığı da artırıyor.

The Last of Us PC 1.0.2.0 yaması neler getiriyor?

Naughty Dog, The Last of Us Part 1 için beklenen yamayı yayınladı. Evvelki yamalarla kıyaslandığında, oyunun grafiklerini, performansını, oyunu deneyimini ve Fazla daha fazlasını güzelleştirmek için Fazla sayıda düzeltme içeriyor.

Yama notlarına nazaran, bugüne kadarki en kapsamlı yama üzere görünüyor. İşlemci kullanımını Değerli ölçüde azaltmak için doku akışının güncellendiği, gölgelendirici yüklemesinde birtakım değişiklikler içerdiği, PSO önbelleğe alma nedeniyle oluşan donma probleminin çözüldüğü, Steam Deck’e Özel düzeltmeler içerdiği belirtiliyor.

Yamayı yükleyenler, PC ve Steam Deck’te yükleme müddetlerinin kısaldığını ve animasyonların biraz düzeldiğini bildiriyor. ek olarak, VRAM kullanımının optimize edildiği ve gölgelendirici derlenmesinin sahiden güzelleştirildiği söyleniyor. The Last of Us Part I PC yaması 1.0.2.0 tam sürüm notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir