Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. The Day Before bir kez daha ertelendi: Kasım ayında çıkış yapacak

The Day Before bir kez daha ertelendi: Kasım ayında çıkış yapacak

admin admin -
10 0
The Division ve The Last of Us’ın birleşimi olarak Tanım edilen ve tanıtımdan bu yana hayli İlgi alımlı olarak tanımlanan The Day Before bir Defa daha ertelendi. Oyunun çıkış tarihini 9 ay Geri çeken bu karar, epey Farklı bir sebepten dolayı gerçekleşti.

The Day Before’un İsim hakları diğerine ait

The Day Before’un geliştiricisi Fntastic ve yayıncısı MYTONA, oyunun 10 Kasım’a ertelendiğini duyurdu. Geliştiricinin açıklamasına nazaran oyun Ocak 2021’de tanıtıldığında ‘’The Day Before’’ İsim hakkı boştaydı lakin oyunun tanıtılmasının akabinde Güney Kore’den bir şahıs isim haklarını elde etti ve oyunun çıkışına haftalar kala bu şahıs, oyunun Steam’den kaldırılmasını talep etti. isim hakkı resmi olarak bu şahsa ilişkin olduğu için geliştirici kadro, oyunu ertelemeye karar verdi ve önümüzdeki aylarda ‘’The Day Before’’ ismi için görüşmelerde bulunacak.

İşin en Farklı tarafı ise devasa bir oyun olarak The Day Before grubunun bu sorunu 19 Ocak’tan Evvel ayrım etmemiş olması. Bakalım Fntastic ve MYTONA, ismin sahibi ile görüşmelerde başarılı olabilecek mi. Unreal Engine ile geliştirilen ve PC için harika bir görsel tecrübe sunacak olan çevrim içi hayatta kalma oyunu The Day Before 10 Kasım’da PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten oyunun yeni nesil konsollar için de çıkış yapması bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir