Tecno Phantom V’in tasarımı sızdı: Galaxy Z Fold 4’e rakip geliyor

Genel Şub 16, 2023 Yorum Yok
Hali hazırda Samsung’un öncülük ettiği katlanabilir telefon pazarı her geçen gün büyümeye devam ediyor. O denli ki birçok üretici, yeni modeller ile rekabete iç olmaya başladı. Bu isimler ortasından Türkiye pazarında da varlık gösteren Tecno ise, yaklaşan MWC 2023’te Tecno Phantom V‘i tanıtacak. Bugün aygıtın dizaynını ortaya koyan yeni manzaralar paylaşıldı.

Tecno Phantom V tasarımı belirli oldu

Hatırlayacak olursak geçtiğimiz Ocak ayında Tecno, Tecno Phantom V’e işaret eden konsept bir görüntü yayınlandı. Yeni manzaralar ise cihazın katlanabilir dizaynına Fer tutuyor diyebiliriz. Buna nazaran Tecno Phantom V, havacılık sınıfı malzemelerin kullanıldığı Aksi geçmeli bir menteşe dizaynına mesken sahipliği yapıyor. Laf konusu yapının aygıta hem dayanıklılık hem de hafiflik sağlayacağını söyleyebiliriz.

Ayrıyeten yeni manzara, aygıtın dairesel kamera adasında üç farklı sensöre yer verileceğini doğruluyor. Sızıntılara nazaran bu kısımda 5 lensli bir suram bizleri karşılayacak. Tecno Phantom V’in teknik özellikleri ise şimdi açıklanmadı. Lakin kuvvetle mümkün MediaTek Dimensity 9000+ işlemciden Sıkıntı alacak. 

Tecno Phantom V’in piyasaya sürüldüğünde Huawei Mate X, Oppo Find N2 Flip ve Galaxy Z Fold 4’e rakip olması bekleniyor. Yeni akıllı telefon bütün ayrıntıları ile 27 Şubat tarihli MWC 2023 etkinliğinde bizleri bekliyor olacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir