Synced bu yaz Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak

Yazılım Mar 26, 2023 Yorum Yok
Yayıncı Level Infinite ve geliştirici NExT Studios, co-op tabanlı çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED’in bu yaz PC için çıkacağını duyurdu. Ayrıyeten oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına geleceği ve bu platformlar için çıkış tarihlerinin yakında açıklanacağı da belirtildi.

 Nefes kesen PvE ve PvP modlarına sahip olan SYNCED, oyuncuların en Aka düşmanlarını, en Aka güçlerine dönüştürebilmelerini sağlayarak aksiyon cinsine yeni bir Nefes getirecek. Steam üzerinden de büsbütün Türkçe ve fiyatsız olarak oynanabilecek oyunu şimdiden Steam Dilek listenize ekleyebilirsiniz.

Synced yeni fragman

SYNCED, nanoteknolojinin medeniyetin bel kemiği haline geldiği dünyamızın yakın geleceğinde geçen, oynaması fiyatsız bir ilim kurgu aksiyon oyunudur. Yok olmak üzere olan medeniyetin kalıntıları ortasında gezen nano makineler, çeşitlerini devam ettirmek için insanlardan beslenerek onları yabanî, ölümcül Nanolar isimli yaratıklara dönüştürüyorlar. Bu kıyamet ortamında oyuncular, Nerva olarak bilinen değerli nano-enerji unsurunu bulmak için Meridyen’i araştıran yürekli birer Koşucu rolünü üstlenecekler. Oyuncular üç Benlik gruplar kurarak hem nano makinelere hem de öteki oyunculara karşı temponun hiç düşmediği PvE ve PvP maçlarda kıyasıya çaba edebilecek.

Her biri farklı özelliklere sahip olan Koşucular oyun alanında karşılaştıkları ve alt ettikleri Üstün Nano’larla senkronize olarak onları Yoldaş Nano’lara dönüştürebilecek ve bu yoldaşlarını Nano ordularına ve rakip oyunculara karşı stratejik olarak kullanabilecekler. Ezici, Topçu, Muhafız ve Gözcü olarak isimlendirilen bu Üstün Nano sınıflarının her biri kendi yeteneklerine sahip. Koşucular kendi oyun stillerine en Müsait olan Üstün Nano’yu seçebilecekler. Ayrıyeten Koşucular tıpkı anda iki Nano alabilecek ve bunlar ortasında anında geçiş yapabilecekler. Yakından saldırmak istiyorsanız Eziciyi üzerlerine salabilir, tehditleri gözlemek ve rakipleri yağmalamak istiyorsanız Gözcü’yü kuşanabilirsiniz.

Yeni jenerasyon grafiklere sahip olan SYNCED’in PvE modunda üç Benlik Koşucu takımları olarak terk edilmiş çorak toprakları, istila edilmiş endüstriyel tesisleri, karanlık mağaraları ve daha fazlasını keşfederek Nano sürülerine ve kuvvetli düşmanlara karşı gayret edecek, kaynak toplayacak ve Meridyen’i ele geçiren Nano hastalığını yavaş yavaş azaltmaya çalışacaksınız. PvP modunda ise diğer Koşucu ve Nanolarla kapışarak mühlet dolmadan ve Toplayıcı araçlar haritadan ayrılmadan onları ele geçirmeye ve en Çok Nerva’yı toplamaya çalışacaksınız.

Klasik envanter topladığınız aksiyon oyunlarına misal biçimde, Koşucular PvE ve PvP maçlarında karakterlerini geliştirmek için kaynaklar elde edebilecek ve tıpkı vakitte kuvvetli silahların ve modların kilidini açabilecekler. 

Ocak ayında sona eren başarılı Aleni Beta sürecinin akabinde oyuncu Geri bildirimlerini dinleyen NExT takımı, betadaki tahsillerini SYNCED’in tam sürümünün çıkışı öncesinde oyun tecrübesini güzelleştirmek için değişikliklere taşıdı.  Yapılan kimi değişiklikler şu formda;

  • Tekli Mod – Meridyen’i Biricik başına keşfetmek isteyen yalnız kurtlar için (can dostları nano yoldaşlarıyla birlikte)
  • Daha tesirli Nanolar – Daha geniş yelpazede Nano modları ile Cenk meydanında marifetlerinizi artırın ve taktiklerinizi genişletin
  • Yeni gezinme modları – Süratle ileri atılma, artırılmış zıplama mahareti ve uçan kaykayı âlâ kullanarak soluk kesen aksiyonda avantaj elde edin.

Steam sayfası: https://store.steampowered.com/app/1008080/SYNCED/
Epic Game Store sayfası: https://store.epicgames.com/p/synced

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir