Suicide Squad: Kill The Justice League 2024’e ertelendi

Yazılım Nis 22, 2023 Yorum Yok
Rocksteady, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Suicide Squad: Kill the Justice League’in neredeyse bir Yıl erteleneceğini açıkladı. Şubat ayında gerçekleştirilen State of Play etkinliğinde oyundan bir oynanış görüntüsü yayınlanmıştı fakat görüntü sonrasında oyuncular Aka reaksiyon göstermişti.

Kill the Justice League bir Kez daha ertelendi

Popüler Batman serisiyle birebir kozmosta geçeceği söylenen Suicide Squad: Kill the Justice League için birinci çıkış tarihi aslında 2022 olarak planlanmıştı. Sonrasında oyunun 2023 bahar devrinde geleceği söylenmiş ve çıkış tarihi 26 Mayıs 2023 olarak açıklanmıştı. Artık ise çıkışına bir ay kala oyun 2 Şubat 2024 yılına ertelendi. Yapılan açıklamada “Oyunun en kaliteli tecrübesi sunması için gereken vakti ayırmak üzere güç ancak Gerekli bir karar aldık” deniyor ve önümüzdeki aylarda daha Çok ayrıntının paylaşılacağı belirtiliyor.

Şubat ayında PlayStation canlı yayınında yapılan 15 dakikalık gösterimde imal, oyuncular tarafından bir “servis oyunu” olarak algılanmış ve eleştirilmişti. Karakterlerin genel yapısına Müsait olmayan oynanış biçimleri de tenkit oklarının amaçlarından birisi olmuştu. Öte yandan ertelemenin gerisindeki neden ise açıklanmadı. Oyun dünyasının Kıymetli isimlerinden Jason Schreier’a nazaran bu erteleme, oyundaki bug ve kusurları gidermeye odaklanacak olan ayrıntılı bir cilalama için yapıldı ve oyunun genel yapısında rastgele bir değişiklik olmayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir