Standart iPhone 15 modellerinden yeni bilgi: Buzlu arka cama sahip olabilirler

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok
Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 15 serisi, Apple’ın uzun vakittir yaptığı en Aka güncelleme olacak. bütün modellere USB-C şarj girişi ekleyecek olan firma, Standart modellere kimi Pro özellikleri de getirecek. Yeni bir sızıntı, bu özelliklerden birini daha açığa çıkartıyor.

Standart modeller de Donuk arka panele sahip olabilir

iPhone 11 serisinden beri standart modellere parlak cam panel, Pro modellere ise buzlu Donuk cam panel veren firma, bu sene daha farklı bir yol izleyebilir. Weibo üzerinden muteber bir kaynağın paylaştığı gönderiye nazaran iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’ın arka panelinde buzlu cam kullanılacak böylelikle standart modeller, Pro modellere emsal bir tasarım sunacak lakin standart modeller, daha kalın çerçeve ve alüminyum Beden kullanmaya devam edecek.

Pro serisine mahsus özellikleri daha sonra standart modellere getirmesi ile bilinen Apple, bu sene Donuk arka paneli de standart modellere getirecek üzere duruyor. Ayrıyeten iPhone 14 Pro serisinde gördüğümüz Dynamic Island’ın da standart iPhone 15 modellerine eklenmesi bekleniyor. iPhone 15 serisi muhtemelen eylül ayında tanıtılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir