Sony’nin yeni kablosuz kulaklığı WF-C700’ün görselleri sızdırıldı

Genel Nis 01, 2023 Yorum Yok
Ses ve imaj bölümünün önderlerinden Sony’nin en yeni kablosuz kulaklığı Sony WF-C700’ün görselleri, yakın bir vakitte Twitter’da paylaşıldı. Dört farklı renk seçeneğinin görüntülendiği o fotoğraflar, aygıtın bütün dizaynını ortaya çıkardı. Twitter paylaşımı ayrıyeten Sony’nin WH-1000XM5’ini de yeni bir renk seçeneğiyle ortaya çıkardı.

Siyah, beyaz, mavi ve yeşil olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip olacak Sony WF-C700‘ün orta Sınıf kategorisinde olması bekleniyor. Minimalist bir dizayna sahip aygıtın görsellerine nazaran aygıt, USB-C ile şarj olabilir. Aygıtın kutusunda ise aygıtla Birlikte yedek silikon kulakiçi uçları ve şarj kablosu çıkacak. Aygıtın teknik özellikleri ise şimdi bilinmiyor.

Sony WH-1000XM5, yeni bir renk seçeneğine kavuşıyor

Geçtiğimiz Yıl tanıtılan Sony WH-1000XM5, mavi ve altın sarısı ayrıntıların yer aldığı yeni bir renk seçeneğine kavuşuyor. Hayli şık bir dizayna sahip aygıt, toplamda 8 mikrofon ve iki adet QN1 ses işlemcisi ile desteklenmekte. Gürültü engelleme performansı ile dikkat çeken aygıt, ayrıyeten tek şarj ile 40 saate kadar kullanım müddeti sunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir