Galaxy M32 için One UI 5.1 güncellemesi yayınlandı

Genel Nis 01, 2023 Yorum Yok
Android 13 söz konusu olduğunda en süratli davranan şirketlerden birisi olarak göze çarpan Samsung, günümüzde Galaxy S23 ile tanıtılan One UI 5.1 sürümünü bütçe ve orta Sınıf telefonlara ulaştırmaya devam ediyor. Artık de yeni sürüm, Galaxy M32 için yayınlanmaya başladı.

Galaxy M32 için One UI 5.1 yayınlandı

Hatırlamak gerekirse 2021 yılında piyasaya sürülen Galaxy M32, Android 11 işletim sistemi ile tanıtıldı. Akıllı telefon için yayınlanan One UI 5.1 ise ”M426BXXU4DWB1” yapı numarası ve Şubat 2023 Emniyet yaması ile geliyor. Lahza itibariyle Hindistan ve Latin Amarika ülkelerinde erişime yeni güncellemenin, kısa müddet içerisinde global pazara ulaşacağını söyleyebiliriz.

Samsung, One UI 5.1 güncellemesinin bir modülü olarak Galaxy M32’nin performansı ve sistem uygulamalarına odaklanıyor. Bu bağlamda yerleşik Galeri uygulaması artık daha kuvvetli bir aramaya sahip ve birebir anda birden Çok arama yapılmasına İmkan tanıyor.  Ayrıyeten görüntü ve fotoğrafların EXIF ​​bilgileri de düzenlenebiliyor.

Galaxy M32’ye eklenen diğer yeni özellikler ortasında Pil ve Dinamik Hava Durumu olmak üzere iki yeni pencere öğesi, Samsung Tarayıcı için arama iyileştirmeleri ve daha süratli çoklu misyon yeteneği yer alıyor. Ayrıyeten yeni sürüm hakkında daha fazlasını öğrenmek için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir